Skocz do zawartości
Forum

Co zrobić, żeby penis był grubszy?


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

NIE MA SPOSOBÓW NA POWIĘKSZENIE PENISA.
Żadne maści, tabletki, suplementy, pompki. To wszystko jest dojenie kasy od zakompleksionych frajerów. Możesz sobie zrobić operację, ale ryzyko że już nigdy nie stanie chyba nie jest warte tych paru dodatkowych centymetrów.

Odnośnik do komentarza

Jak nie macie problemów to nie wypowiadajcie się w takim tonie, nie każdy jest szczupły, piękny, z długim penisem i grubym portfelem. Nie życzę nikomu penisa, który ma 9 cm we wzwodzie i na którego niekiedy dziewczyna reaguje śmiechem, bo też nie każda partnerka jest wyrozumiała... Nie jest tak kolorowo moi drodzy hejterzy..........

Odnośnik do komentarza

Stosowałem Penirium przez dwa miesiące, co prawda efekt nie jest taki spektakularny jak obiecuje producent (7,5cm w miesiąc), ale po miesiącu regularnego zażywania zauważyłem poprawę o 2,5cm, a po dwóch o 4cm i ten efekt się utrzymuje. Co do objętości to zwiększyła się o 1,5cm :)

Odnośnik do komentarza
Gość ostrzeżenie

~torch
Zawsze można spróbować Phallomaxem, bo on tak działa, że ciała jamiste się rozszerzają, a co za tym idzie i penis się powiększa,pogrubia, wydłuża.

DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Ciała jamiste się rozszerzają zabierając mózgowi krew i taki facet na dupie często mdleje z niedokrwienia mózgu lub dostaje zawału. Trzeba być debilem by nie wiedzieć tego i ryzykować życiem.

Odnośnik do komentarza
Gość Miły typ @
W dniu 24.09.2015 o 20:49, Gość alex69 napisał:

Stosowałem Penirium przez dwa miesiące, co prawda efekt nie jest taki spektakularny jak obiecuje producent (7,5cm w miesiąc), ale po miesiącu regularnego zażywania zauważyłem poprawę o 2,5cm, a po dwóch o 4cm i ten efekt się utrzymuje. Co do objętości to zwiększyła się o 1,5cm ?

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...