Skocz do zawartości
Forum

Prostata a seks


Gość Operowny

Rekomendowane odpowiedzi

nformacja dla mężczyzn, którzy czekają na operacyjne usunięcie gruczolaka ze stercza/prostaty:
po tradycyjnym, dotychasowym wyłuszczeniu gruczolaka, mężczyźni są okaleczani wytryskiem wstecznym. Wcale tak nie musi być!!
Zwieracz pęcherza przytrzymujący ejakulat podczas orgazmu/wytrysku ma unerwienie, rzecz polega na tym, że chirurg z jakichś powodów nie omija tego unerwienia i tnie skalpelem w ciemno!!! Współczesna technika pozwala już na zobaczenie tego nerwu i ominięcie go podczas operacji, ale o to należy nie tylko prosić ale pod karą sądu zmusić chirurga do prawidłowej operacji.
Operacja zaburza produkcję zawiesiny dla plemników co w sumie miało dać ejakulat. Brak lub uszczuplony ejakulat, to kłopoty lub całkowita niemożność uzyskania orgazmu=wytrysku męskiego.Notabene, im obfitszy wytrysk, tym silniejsze/przyjemniejsze doznania Zatem, drodzy mężczyźni oczekujący na operację, nie dajcie się w ch*ja zrobić. Technika tak poszła do przodu, że chirurg może ominąć unerwienie prostaty.

Odnośnik do komentarza
Gość Andrzejeczek

a co z seksem po całkowitym usunięciu prostaty z konieczności ,ponieważ była zrakowaciała? W tym przypadku jest całkowity brak zawiesiny sterczowej, i będzie brak ejakulatu. Czy taki mężczyzna nadaje się tylko na odstrzał? Czy może pojawić się u niego erekcja, czym może zadowolić kobietę ale nie siebie?

Odnośnik do komentarza
Gość żona Andrzejeczka

mój Misiek 57l jest po usunięciu gruczolaka i tak długo może "rżnąć", że mnie aż boli, a ponieważ nie ma czym się spuścić i "naoliwić", to zaciera mnie na śmierć, powodując ranki w pochwie. Unikam takiego seksu jak ognia; co ja biedna mam zrobić, gdyż on jest strasznie napalony? Nie mogę go rzucić, bo mamy czwórkę małych dzieci. Błagam, poradźcie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...