Skocz do zawartości
Forum

brak seksu w małżeństwie


blanka333

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem po slubie od 4 lat. jakos 2 lata temu kompletnie mój mąz przestał sie mna interesować jako kobieta. Ogólnie nie lubi sie ze mną kochać. Nie lubi równiez i rozmawiać. Ani o seksie ani wogóle. uwielbia za to spedzac czas sam ze sobą. sobie siedzi i rozmyśla. W romans raczej watpie bo nie ma kiedy. mamy 2 małych dzieci. nie rozmaiamy nie okazujemy sobie czułości wogóle. nie mamy wspólnych zainteresowan. On nawet nie dąży by je mieć by zainteresować sie czymkolwiek czym interesuje sie ja. Zykemy w smutnym małżeństwie ponieważ jestem z nim bo muszę. są małe dzieci i sama napewno nie dałabym sobie rady.
oczywiscie nie raz probowałam. sie zbliżyc pogadac czy nawet wzbudzic zazdrość. nic to nie dało. jestem ładna zadbana, faceci do mnie lgną.
jakos go to oblatuje. tak jakby wyznawal zasade- jestesmy w zwiazku ale robmy co chcemy. byleby oddzilenie.
nie mam zludzen ze on juz mnie nie kocha.
byly wczesniej zdrady z jego strony. nawet mnie uderzyl.
poki co sie nie moge z nim rozstac. ale jak mam dalej zyc juz nie mam sily.
razem a jednak osobno. to bardzo boli

Odnośnik do komentarza

" jestem z nim bo muszę. są małe dzieci i sama napewno nie dałabym sobie rady."
Wcale nie. Dzieci nie powinny byc wyznacznikiem czy z kims jestesmy czy nie.Czasem dla ich dobra nawet rodzice powinni sie rozstac.

"oczywiscie nie raz probowałam. sie zbliżyc pogadac czy nawet wzbudzic zazdrość. nic to nie dało. jestem ładna zadbana, faceci do mnie lgną.jakos go to oblatuje."
A no widzisz.. juz Cie nie pragnie,nie ma tej chemii..
Bedziesz wiec w nieskonczonosc sie starac?Bo co , bo dzieci?

"nie mam zludzen ze on juz mnie nie kocha.
byly wczesniej zdrady z jego strony. nawet mnie uderzyl.
poki co sie nie moge z nim rozstac. "

W takim razie zle robisz ze wciaz z nim jestes. Dajesz soba poniewierac,on robi co chce,juz nawet moze dobro dzieci go nie interesuje.Poki co powinnas sie pakowac i wynosic a nie mieszkac z kims takim!

"ale jak mam dalej zyc juz nie mam sily."
Odejdz od niego a poczujesz ulge,zaczniesz zyc na nowo z dziecmi.W przeciwnym razie bedziesz sie meczyc,udajac zone.To nie ma sensu.Zaprzeczasz sama sobie,po co to robisz?

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...