Skocz do zawartości
Forum

Brak wytrysku/ orgazmu.


Gość NZM

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 21 lat. Od kilku miesięcy mam dziewczynę z którą współżyje. Niestety mam duży problem z brakiem wytrysku/ orgazmu przy normalnej erekcji "staje na wysokości zadania" :). Przyznam się że dosyć często ( za często bo praktycznie codziennie) przed jej poznaniem i w chwili obecnej się masturbuje i co dziwne w 100% kończy się to wytryskiem , natomiast kiedy jestem z dziewczyną mam erekcje, niestety kiedy przestane się skupiać na tym co robię szybko "opadam" ale największym problemem jest brak wytrysku. Jak sobie z tym poradzić? Tabletki typu "braweran" czy może wystarczy tylko zerwać z masturbacją? Sam nie wiem czy natura mojego problemu leży w psychice czy tez w fizyce ponieważ jak już napisałem kiedy się masturbuje mam wytrysk kiedy jestem z dziewczyna nie. Co mam zrobić? Tabletki? Lekarz specjalista? Pełna rezygnacja z masturbacji?

Odnośnik do komentarza

No widzisz... tutaj na pewno sie przyczynila do tego masturbacja powiedzmy wprost czesta. Z tego zrezygnuj zwłaszcza jak masz partnerke seksualna. A tak na marginesie to po co to robicie skoro macie dziewczynę/y??
Jestes mlodziutki szkoda by bylo juz brać sie za tabletki. Aczkolwiek lekarzem nie jestem wiec pewnosci nie mam. Jesli problem sie bedzie utrzymywał po dłuzszym czasie jak juz zrezygnujesz z masturbacji to mozesz sie wybrac do lekarza i zasiegnac fachowej porady.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...