Skocz do zawartości
Forum

strach


Monia2802

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam poważny problem. Jestem z chłopakiem 2 lata i chcemy uprawiać seks. Ale ciągle boje się ze zaje w ciążę. Boje się zgodzić na seks ponieważ ten strach mnie przerasta. Nawet przy pieszczotach gdy dotyka mnie tam ręką. Boje się ze w jakiś sposób mógł przenieść nasienie na ręce i ze zajde w ciążę. Ten strach mnie wykańcza i nie wiem co z nim zrobić dlatego tutaj pisze

Odnośnik do komentarza

Strach to normalna rzecz. Jeżeli jednak dobrze założycie prezerwatywę to nie zajdziesz w ciążę. Istnieją także prezerwatywy dla kobiet. Możesz także pomysleć o tabletkach antykoncepcyjnych. A jeśli nawet coś pójdzie nie tak i prezerwatywa pęknie, w aptekach są już dostępne tabletki "po". Metod antykoncepcji w dzisiejszych czasach jest naprawdę tyle, że znajdziecie coś dla siebie i będziecie czuć się bezpiecznie.
Co do nasienia przy pieszczotach... Jeśli pieściłaś go wcześniej a potem on ma pieścić Ciebie to możecie oboje umyć ręce, wtedy na pewno nie będzie na nich nasienia. Poza tym plemniki szybko umierają w warunkach "na zewnątrz". Mycie rąk jednak na pewno Wam nie zaszkodzi a będziesz czuła się bezpieczniej.
Mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłam ;)

Odnośnik do komentarza

Podejrzewam, że Twój lęk przed seksem jest równoznaczny z lękiem przed niechcianą ciążą. Po prostu boisz się konsekwencji zbliżenia. Czy teraz podczas Waszych intymnych chwil używacie jakiegoś zabezpieczenia? Jeśli chcecie się odpowiedzialnie kochać, co jednocześnie pewnie zredukowałoby u Ciebie lęk przed seksem/ciążą, rozważcie stosowanie antykoncepcji (prezerwatywa i/lub tabletki). W tej sprawie powinnaś skonsultować się z lekarzem ginekologiem. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jezeli pomimo stosowania kilku metod antykoncepcji nadal czujesz strach przed współzyciem to rzeczywiscie trzeba sie wybrac do lekarza. Nie mozesz sie z tym kryc, musisz sobie pomoc. Nie bede pisac co byłoby dla ciebie w takiej sytuacji najlepszym wyjsciem z reszta wiadomo co.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...