Skocz do zawartości
Forum

Mój bolesny pierwszy raz - co jest normalne a co nie?


Ineess

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 19 lat i dzisiaj pierwszy raz robiłam to z moim chłopakiem. Zanim przeszliśmy do seksu, włożył mi palec co nie było zbyt przyjemne. Sama penetracja była bardzo bolesna jednak bez krwi. Po kilku pchnięciach wycofałam się. Po kilku godzinach spróbowaliśmy ponownie i trwało to już trochę dłużej. Udało mu sie wejść do końca a ból nie był już taki ogromny. Nad ranem powiedział mi że podczas wkładania palca wyczuł 2 wejścia. Czy to oznacza że miałam błonę perforowaną? (To tłumaczyłoby ten ogromny ból)
Powiedział rownież że podczas tego pierwszego krótkiego stosunku czuł pewien opór jednak pod koniec już nie a tym bardziej podczas tego drugiego, dłuższego razu. Czy to może znaczyć że przerwał mi błonę dziewiczą lub tylko uszkodził? (Dodam że jego członek jest dość pokaźnych rozmiarów) Lub co gorsza (o ile moja błona była/jest perforowana) trafiał cały czas w jeden z jej otworów i stąd ciągle trwający ból?
Dodam również że po pewnym czasie na majtkach pojawiły się plamki krwi, jednak uważam to za normalne. Co więcej dyskomfort czuję do teraz np. przy siadaniu. Które z tych rzeczy są normalne a którymi powinnam się zacząć martwić? Proszę o uprzejme odpowiedzi ;) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Ineess, spokojnie, Twój pierwszy raz był "normalny" i w Twoim opisie trudno doszukać się jakichś nieprawidłowości. Jakość i zadowolenie ze stosunku zależy od wielu czynników - od Twojej gotowości na seks, poczucia bezpieczeństwa, stopnia nawilżenia, rozluźnienia, stopnia zaufania do partnera, umiejętności partnera, stopnia podniecenia itp. Podejrzewam, że byłaś spięta, dlatego pierwszy stosunek nie był na tyle satysfakcjonujący, jak tego oczekiwałaś. Nie zamartwiaj się. Z każdym kolejnym zbliżeniem powinno być lepiej. Pamiętajcie też o antykoncepcji. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...