Skocz do zawartości
Forum

Zabezpieczenie podczas seksu analnego


Gość d...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mamy zamiar z moją partnerką uprawiać seks analny. Słyszeliśmy o ryzykach uprawiania go bez prezerwatywy, wiemy o chorobach i o możliwości pocieknięcia spermy z odbytu do pochwy. I tu nasze pytanie, czy prezerwatywa bardzo ogranicza przyjemność? I czy jeżeli uprawialibyśmy go bez prezerwatywy to czy jest możliwość zapobiegnięcia przedostania się spermy do pochwy?

Odnośnik do komentarza
Gość nie taki młody

Szczerze? Prezerwatywa całkowicie zabiera mi przyjemność z seksu. Nie wiem, jak innym, ale ja nie potrafię w gumie. Raz spróbowałem z ciekawości i to był najbardziej przykry seks w życiu, zero odczuć fizycznych i zero intymności. Nigdy więcej.

Odnośnik do komentarza

Sorry, ale z czego wy robicie problem?
Miłość irlandzka to stary irlandzki sposób antykoncepcji - seks analny.

To może szokować, bo niby Irlandia taka katolicka, ale taka jest właśnie naga prawda.

Szanse na przedostanie się plemników z odbytu do pochwy istnieją tylko wtedy, gdy trafi się plemnik-grniczek i sie przebije, albo dziewczę ma przetokę łączącą pochwę z odbytem (akurat to się zdarza i nie jest to żart, jak to z górniczkiem).

A co do prezerwatywy, to generalnie jek nie ma konieczności, to nie ma sensu tego używać, bo może naprawdę zniechęcić do seksu, faktem jest, że każdemu osłabia doznania, chyba, że jest fetyszystą wkładania penisa w celofan.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...