Skocz do zawartości
Forum

Od masturbacji do sexu ()


Alexxxx

Rekomendowane odpowiedzi

Typowy mezczyzna masturbuje sie od 3min do 10min zaleznosci jaki jest poziom podniecenia
Jak to jest z sexem ? Np gdy kobieta robi tzw loda to mezczyzna ktory jest prawiczkiem dostanie natymiast wylew spermy ? Lub gdy juz wogole wchodzi w kobiete to ile taki sex wtedy trwa?
Jestem na tej stronie od niedawna
I chcialbym sie takich rzeczy nauczyc
Dzieki ;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

To cecha osobowa nie da sie okreslic ile normalnie taki stosunek powinien trwac, normalnym osobom wystarczy kilka minut aby bylo fajnie, z osobamy chorymi psychicznie lub naduzywajacymi w zły sposob masturbacji jest o wiele bardziej zle

Ja np potrafie, uprawiac seks przez 1,5h jak nie wiecej potem padam na pysk ze zmeczenia mimo iz bylem prawie u szczytu to samo tyczy sie mojej obecnej, czasami gryzie i drapie ale nie widac aby doszła

oboje nie mamy równo pod sufitem ( po depresji lub nawet w trakcie) wiec jak to ktos pisal pewnie tez jest zwizek

Odnośnik do komentarza
Gość gej polski

Wprawdzie kobietą nie jestem, lecz mężczyzną, ale skoro mamy równouprawnienie i nie tylko kobiety robią loda, to pozwalam sobie podzielić się własnymi doświadczeniami.
Miałem okazję robić loda trzem prawiczkom i nie ma reguły. Zaden nie dostał "natychmiast wylewu spermy", trwało to co najmniej 5 minut u dwóch, a ponad godzinę u trzeciego. Nie ma też reguły, ile stosunek może trwać, to zależy od tego z kim i jak silne jest podniecenie, ale także od formy w danym dniu. Miałem partnera który potrafił dojść we mnie w pół minuty, a potem nie przerywając za kolejne 3, miałem takiego, któremu wystarczyło się na mnie tylko połozyć i miał natychmiast orgazmy, miałem też takiego, który potrzebował 2 godziny, a chory psychicznie nie był (po prostu taki osobnik). Sam też wchodząc w mężczyznę oscyluję między minutą do wytrysku, a godziną z hakiem. Tak więc widzisz, nie ma gotowego schematu i wbrew powszechnemu mniemaniu, że młodzi szybciej, starsi później, nie widzę korelacji z wiekiem partnera jeśli chodzi o czas potrzebny do szczytowania.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...