Skocz do zawartości
Forum

Problemy z osiągnięciem orgazmu podczas stosunku z chłopakiem


Gość a...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 17 lat, od pół roku uprawiam pieszczoty i seks oralny z moim chłopakiem. W wieku 11 lat zaczęłam się masturbować, zawsze w ten sam sposób, pobudzałam łechtaczkę przez ubranie, zawsze osiągając orgazm. Robiłam to regularnie, 3-4 razy w tygodniu, aż do teraz. Niestety, nie mogę osiągnąć orgazmu z chłopakiem, mimo jego starań. Uważam, że jest to spowodowe przyzwyczajeniem do jednego sposobu odczuwania przyjemności. Czy mogę to zmienić pobudzając się inaczej, tak jak robi mi to chłopak ?

Odnośnik do komentarza

Możesz spróbować aby chłopak delikatnie pobudzić twoją łechtaczke..niech on robi to do czego ty sama się przyzwyczaiłas. Pozwól mu aby Cię podniecił. Niech delikatnie masuje cie abys zrobiła sie mokra,potem niech wsunie jeden,za chwile drugi palec. Gdy będziesz już bardzo podniecona proponuje wejdź na niego taki sposób gwarantuje szybki orgazm.

Odnośnik do komentarza
Gość Alinkaaa

Na pewno nie mozesz skupiac uwagi na tym ze nie mozesz dostac orgazmu.. tez czasem mam problem gdy czyms zajmuje sobie glowe.. a gdy tylko oddam sie totalnir w rwce mojego faceta dodatkowo mysle o nim bo bardzo mnie podnieca to pojawia sie e momencie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...