Skocz do zawartości
Forum

Dziwny fetysz


Gość qpa

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy o tym z nikim nie rozmawiałem bo było mi po prostu wstyd więc postanowiłem zadać pytanie tutaj.

Otóż od zawsze mam zainteresowanie (i społeczne i do rozmowy, poznania i seksualne) tylko do kobiet/dziewczyn w rajstopach. Jak dziewczyna jest w spodniach to w ogóle się nią nie zainteresuje, nie mam ochoty rozmawiać, poznawać się, otwierać, pokazywać swoje pasje itp. Jak dziewczyna jest w rajstopach to sprawa wygląda zupełnie inaczej. W sferze seksualnej również nie wyobrażam sobie zbliżenia z kobietą bez rajstop. Proszę mi powiedzieć co jest ze mną nie tak, z czego to się bierze? Da się to i trzeba leczyć?

Odnośnik do komentarza
Gość powiem ci wprost

"Jak dziewczyna jest w spodniach to w ogóle się nią nie zainteresuje, nie mam ochoty rozmawiać, poznawać się, otwierać, pokazywać swoje pasje itp."

To, co tu napisałeś jest straszne i jednocześnie obnaża całą twoją niedojrzałość i płytkość oraz męski szowinizm bez żadnych zasłon.
Masz fetysz. Można to zrozumieć. Skąd go masz, nikt z forumowiczów ci nie odpowie, bo nie ma takiej możliwości. Zapewne nawet wróżka będzie bezradna, no, może seksuolog po kilku rozmowach da radę coś wykombinować. Ale fetysz, fetyszem, a uderza twoje podejście do kobiet - nie szanujesz ich jako ludzi, widzisz jedynie rajstopy, a to już jest chore i z tym trudniej będzie wyjść na prostą, nawet z pomocą psychologa, bo wygląda na to, że taki wzorzec niewidzenia w kobiecie nikogo poza obiektem seksualnym wyniosłeś z domu.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie autor wie czego szuka. skoro nie podobaja mu sie kobiety w spodniach , to podswiadomie je skresla i bedzie się w nich doszukiwał wad. normalka , bo sama szukam wad w chłopakach którzy nie maja okreslonych parametrów(wg mojej skali upodobań).

Odnośnik do komentarza
Gość przerażacie mnie

~locka
Jak dla mnie autor wie czego szuka. skoro nie podobaja mu sie kobiety w spodniach , to podswiadomie je skresla i bedzie się w nich doszukiwał wad. normalka , bo sama szukam wad w chłopakach którzy nie maja okreslonych parametrów(wg mojej skali upodobań).

Jakie to jest prymitywne patrzenie na ludzi. Oby jak najmniej styczności z takimi oceniarzami i oceniarkami.

Odnośnik do komentarza
Gość zawrotniq

Hm, faktycznie, jak mówią wyżej, masz problem. Ja też mam dosyć specyficzny fetysz, ale to mi nie przeszkadza zakochiwać uczuciowo się w dziewczynach które go nie spełniają i prowadzić z nimi rozmów bez seksualności... Niestety, masz problem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...