Skocz do zawartości
Forum

Słaby wzwód nie pelny wzwód


tysk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jeszcze kiedys totalnie nie miałem wzwodu, przy dziewczynie mogla robic cokolwiek a on prawie sie nie ruszyl, teraz sie poprawilo jest lepiej gdy zaczynamy sie calowac i "piescic" przez ubranie czuje ze staje i wgl nie wiem czy do pelna czy czesciowo ale cos czuje, ale jak sie rozbieramy to wiem ze ten wzwod jest niepelny i czasami jeszcze jak go zabierze to opada bardziej. Pomimo to ze nie jest on w sztytowej formie po jakims czasie jest wytrysk (mówie tu o recznych robótkach, przez dziewczyne nie masturbacji). Dodam ze taka "poprawe" zauwazyłem po rzuceniu fajek oraz zaprzestaniu masturbacji ( kiedys potrafilem masturbowac sie nawet 2 razy dziennie, ale od dluuuzszego czasu tj, conajmniej 2-3 miesiace nawet nie próbowalem do tego wrocic), nie wiem co mi jeszcze jest nie tak, alkohol pije ale wydaje mi se ze rzadko, nie pamietam kiedy sie ostatnio upiłem a jedno czy dwa to co jakis czas chhyba mozna sb wypic. bardzo mnie ten problem denerwuje, bo głupia mi przed dziewczyna. jestem na maksa podniecony itp a on jak juz wyzej pisałem jest w pol wzwodzie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...