Skocz do zawartości
Forum

Pominięcie 3 tabletek antykoncepcyjnych.


Becik92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Biorę tabletki antykoncepcyjne (Lesinelle) od połowy roku. W środę rozpoczęłam kolejne opakowanie jednak w piątek wyjechałam na dłuższy weekend i zapomniałam zabrać ze sobą tabletek. Dziś jest poniedziałek, nie wróciłam jeszcze do domu, ale planowany jest powrót więc pominęłam już 3 tabletki. Co zrobić w tej sytuacji ? Odstawić tabletki na 7 dni i rozpocząć nowe opakowanie ? Wziąć dzisiaj po powrocie 3 tabletki na raz i 4 planowo ? Czy odstawić i poczekać do pojawienia się krwawienia ? Proszę o pomoc i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Pa_lo_ma

Ło matko ! Mam nadzieję, że podczas weekendu nie było seksu, bo jeszcze becikowe dostaniesz :)
A tak na poważnie, to pomysł, aby zażyć zaległe trzy tabletki naraz wydaje mi się szalony. W ulotce każdego leku pisze, aby tak nie robić w przypadku pominięcia dawki. Zamiast szukać odpowiedzi na forum seks, to może zapytaj się lekarza albo farmaceuty. Myślę, że to będzie rozsądniejsze.

Jak pisałam, to przyszło mi do głowy, aby sprawdzić ulotkę Lasinelle. Oto ona . Masz w niej dokładnie napisane, co robić w przypadku pominięcia dawki.
http://www.teva.pl/Products/ProductDocuments/12.%20Lesinelle_FCT_PIL_2012_12_19.pdf

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...