Skocz do zawartości
Forum

Jak powiekszyć penisa?


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 20 lat i mam małego penisa od 17 lat
i nie wiem co robić.Przez dwa lata się masturbowałem ale już pszestałem czy to nie normalne się masturbować . Jeszcze nie spułżyłem z żadną kobietą, Mój penis ma długość 8 cm w stanie spoczynku a obwód 3 cm a podczas podniecenia mam długość 10cm a w obwodzie 4, cm co robić czy to mi się poprawi jeszcze, boję się ze jak dziewczyna by mnie jakaś zobaczyła nago toby mnie wyśmiała albo bym nie zaspokoił jej poczeby.Proszę bardzo o odp owiec.

Odnośnik do komentarza

Witaj
Są specjalne bardzo fajne produkty na powiększenie penisa. Mój facet zastosował kiedyś i rezultaty były mega :) z 12 cm w ciągu pół roku było już 15 cm. Bierze jeszcze cały czas te tabletki i zobaczymy jaki będzie efekt już nie mogę się doczekać :D Bardzo bym chciała tak do 18 cm. Słyszałam tez że pomki są dobre i efektywne. Łap linka do tego produktu którego on używa:

klik

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.07.2015 o 14:11, Gość k...l napisał:

witam mam 27 lat moj penis ma 13 cm w zwodzie co mam zrobic aby go powiekszyc prosze odp

nie jesteś sam ja miałem 11cm długości i 10cm w obwodzie mierząc miarką krawiecką i to w stanie erekcji też od zawsze był to dla mnie krępujący problem. Przełom nastąpił pewnego dnia gdy dziewczyna z którą sie spotykałem od kilku miesięcy powiedziała że jestem facetem który ma najmniejszy członek ze wszystkich z którymi się spotykała. po tym co usłyszałem rozstaliśmy sie i nie chciałem jej więcej widzieć. Postanowiłem coś z tym zrobić najpierw próbowałem pompek z sex shopów rezultat był znikomy i krótkotrwały. Później spróbowałem tabletek z aukcji tutaj zupełnie zero efektu dopiero gdy poczytałem na forach że jedyne które działają tabletki to te z USA zacząłem szukać. W Polsce z tych najlepszych znalazłęm jedynie Maxorman i sądzę że dobrze trafiłem po 3 miesiącach regularnego brania z reżimem punktualności powiększyłem mojego członka do prawie 14cm a w obwodzie mierząc ta samą miarką osiągnąłem 12cm.  

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...