Skocz do zawartości
Forum

Problem z masturbacją


Gość lollla123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lollla123

Mam 17 lat już ponad kilka lat miałam pociąg do masturbaci.. Ale zebrałam się na siłę i już ponad 2mies skończyłam z tym. Ale mam problem przed miesiączka mam pociągi do tego próbuje z tym walczyć staram się czymś zająć.. Ale to nie daję efektów.. Co mam zrobić?
Czy masturbacja jest szkodliwa? Bo boję się że będę mieć nałóg
Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Zła nie jest do czasu, aż nie stanie się przymusem
warto poczytać o tym na internecie bo większość ludzi nie umie tego robić, potem u kobiety mogą występować problemy z orgazmem a u faceta z erekcja i orgazmem

Prościej jest znaleźć sobie partnera któremu jesteś w stanie zaufać i zaspokajać się naturalnie

Odnośnik do komentarza

Masturbuje się nieprzerwanie od 8 roku życia. Na początku robiłem to kiedy chciałem lecz teraz nie mogę się od tego uwolnić. Masturbuje się 5-6 razy dziennie. Najgorsze ze przez to zaczęły kręcić mnie męskie narządy płciowe. Nie wiem co zrobić. Proszę o szybką odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Gość do chłopa

Mam pytania masturbuje się od 9 lat czy jak przestanę się masturbować jak szybko wszystko wróci do normy ??

Chłopie, waleniem konia przyzwyczaiłeś stercze do produkcji zawiesimy dla plemników!!! Jak przerwiesz walenie, to dostaniesz prostatyzmu i później raka prostaty. Zamiast przyjemności będziesz miał ból jąder, to już lepiej idź na księdza.

Odnośnik do komentarza

Skoro masturbacją wyrobiony został pewien nawyk np.. u mężczyzny produkcji plemników i zawiesiny sterczowej dla plemników , to nagła wstrzemięźliwość gozi bólem jąder i prostatyzmem, u kobiet mogą wystąpić inne zaburzenia, ale też jakieś;nNie znam bliżej fijologii seksu kobiet, więc nie będę gdybał. Osobista rada: ograniczyć częstotliwość, i bezwzględnie przestrzegać higieny i lubrykanta poślizgowego, by nie uszkodzić śluzówki łechtaczki i pochwy, a higieny, by nie wprowadzić brudnymi palcami bakterii chorobotwórczych. Po masturbacji zwieńczonej wytryskiem nasienia czy lubricatio obowiązkowe umycie genitalii, gdyż później występuje przeraźliwy smród zgniłych śledzi i raj dla bakterii!!!

Odnośnik do komentarza

Witam Wczoraj wieczorem masturbowałem się ale nie chciałem dojść tak jak zawsze tylko pod koniec przestać. I jak pod koniec chciałem powstrzymać wytrysk to i tak troszkę wypłynęło,erekcja dalej trwała i mogłem to robić dalej ale przestałem tak chciałem. Czy jak podczas takiego powstrzymywania troszkę wypłynie to to się traktuje jako ejakulacje? Czy wytwarza się wtedy prolaktyna i obniża się pozim testosteronu jak przy ejakulacji?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...