Skocz do zawartości
Forum

Środki farmakologiczne na zwiększenie penisa


Gość d...m

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi Ci tutaj pewnie o zabieg wstrzyknięcia kwasu hialuronowego? Jest to pewna opcja ale ma dwie wady
Po pierwsze da się w ten sposób powiekszyc penisa jedynie na grubość
Po drugie jest to rozwiazanie czasowe, po roku trzeba zabieg powtórzyć (który swoją drogą nie jest zbyt przyjemny)
Sam stawiałbym raczej na tabletki, ale jedynie te o dużej ilości L argininy bo ich efekt jest trwały.

Odnośnik do komentarza

Witam.

Od niedawna w Polsce pojawiły się moje ukochane czekoladki Harem Power.
Kiedys były tylko dostepne w holandi. Jest to najlepszy obecnie na rynku afrodyzjak dla mężczyzn! Zwieksza objetość penisa!Ps. Żona mówi ze potwór:)
Brak skutków ubocznych, i coś innego niż tylko tabletki czy żele! w dodatku super działa,smakuje i wygląda.

Odnośnik do komentarza

"Pomyliło Ci się z pompką bo w przypadku pompki faktycznie może tak byc, ze jak ćwiczysz to członek wydaje się wiekszy a jak przestajesz to się zmniejsza (chociaż dla mnie osobiscie działanie tych wszystkich pompek opiera się jak placebo) W przypadku tabletek jest trochę inny mechanizm. Mianowicie tabletki powiekszaja ilość azotu w organizmie, tak więc zwiększa się ilość krwi, która się pompuje do członka i tym samym masz większe powiększenie członka. Ciała jamiste się powiększaja. Tak wiec tabletki działają dobrze pod dwiema opcjami:
Po pierwsze trzeba brać je przez dłuższy czas
po drugie w trakcie kuracji często uprawiasz seks."

Odnośnik do komentarza

Zaleca się przyjmowanie przynajmniej 3-4 miesięcy Przy krótszej kuracji nie widać efektu bo ciała jamiste zaczynają się powiększając dopiero w drugim miesiącu. Jak czytałem na innych forach o penilarge, to niektórzy biorą je nawet po 6 miesięcy. Chociaż dla mnie wystarczyło 3 miesiące jak brałem Plus dodatkowo się wspomagałem żelem penilarge.

Odnośnik do komentarza

Ja brałem te tabletki Maxorman z Ameryki o których ktoś tu pisał kilka miesięcy temu i wydaje mi się że jest to najlepszy środek który można kupić teraz w Polsce ( są lepsze jak NeoSize XXL ale tylko do nabycia w Stanach ) długofalowo powiększyłem nimi członka w ciągu prawie 90 dni o 3,3 cm długości oraz jest o 1,8cm grubszy w obwodzie do tego w stanie bez erekcji. Podczas erekcji to 3,6 cm dłuższy i 2,4cm grubszy niż przed kuracją. Po kuracji przebadałem się- krew, urolog .....zdrowy jak ryba nawet lepiej bo wyniki lepsze niż przed kuracją. Mają wszystkie atesty dopuszczenia więc bez skutków ubocznych, minęło 5 miesięcy efekt utrzymuje się. Polecam wszystkim zamiast ryzykownej operacji kwasem.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...