Skocz do zawartości
Forum

Powiększenie penisa - skuteczny środek i opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

temat zapewne przemijał się wiele razy przez różnej maści fora internetowe, jednak myślę, że niejasno można wysunąć wnioski z przeczytanych opinii dlatego też postanowiłem stworzyć wątek na tym portalu.

Czytając fora internetowe, znalazłem następujące metody:
- tabletki
- ćwiczenia
- używania przyrządów do ćwiczeń
- zabiegi chirurgiczne

Rezultaty zabiegów chirurgicznych były prezentowane często przez lekarzy i póki co stanowią dla mnie najbardziej wiarygodny sposób na powiększenie penisa.

Ale mam bardzo duże wątpliwości jeżeli chodzi o pozostałe metody.
Czytałem sobie o lekach (np. Penilarge), ale nie wiem ile rzeczywistych osób przyjmujących dany lek się wypowiada i wydawało mi się, że pomiędzy komentarzami pojawiają się "zachęty" producentów leku. Z drugiej strony nie wiem jak bezpieczne jest stosowanie tego typu leków, czy posiadają jakieś atesty/certyfikaty?
Bardzo zależy mi na rzetelnej odpowiedzi.
1. Czy ktoś stosował tego typu zabiegi (leki, ćwiczenia)?
2. Czy ktoś może mi powiedzieć co jest najbardziej efektywną metodą?
Potrzebuję opinii na ten krępujący mnie temat, będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc.

Odnośnik do komentarza

jak naprawdę chcesz powiększyć penisa tabletkami to lepiej poszukaj jakiś produkowanych w USA tam od dawna ten sposób jest bardzo popularny i tylko one tak naprawdę działają dobre są na przykład Neosize XL. W Polsce kupisz z tych skutecznych z USA jedynie tabletki Maxorman są bardzo dobre i cena nie jest zawyżona. Po jednej kuracji jednym opakowaniem ja zadowalająco powiększyłem penisa o kilka centymetrów i pogrubiłem na czym mi najbardziej zależało.  

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...