Skocz do zawartości
Forum

Szukam milosci w kobiecie w wieku 25-35 lat.... spojrz dlaczego


Gość -19-latek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość -19-latek

Szukam kobiety w wieku 25-35 lat.... pytacie dlaczego 19latek szuka wlasnie takiej kobiety? Juz odpowiadam: poprzez doswiadczenia jakie przezylem w swoim zyciu, choc to tylko 19 lat; dopiero co wchodze w dorosly swiat, to wiem juz teraz, ze dla rowiesniczek dzisiaj w mniejszym lub w wiekszym stopniu licza sie: kasa, samochod i to czy chlopak z ktorym sie spotyka nie jest przypadkiem popularny z tego czy innego powodu. Dla dzisiejszej nastolatki w \"pseudo\" milosci lacza sie powierzchowne uczucia, nie zaglebiaja sie w prawdziwa milosc... nie wiem dlaczego, ale juz chyba nie ma na tym swiecie dziewczyny w moim wieku, ktora chcialaby przezyc milosc w pelni znaczeniu tego slowa. Wiem tez, ze \"starsze\" (przepraszam za slowo, nie chce tutaj obrazac kobiet, ale musze jakos okreslic wiek plci pieknej) niewiasty wiedza co to jest milosc. Doceniaja w mezczyznie, czy to w mlodym chlopaku, to co ma w sercu, a nie w portfelu... Przy takiej kobiecie naprawde mozna przezyc to wspaniale uczucie kojarzone z sercem, cieplem, szczesciem, pieszczotami, pocalunkami, milymi zabawami oops moje pragnienia daja o sobe znac, sorki Powracajac na ziemie zaznaczam, ze to co wyzej napisalem nie jest moim wymyslem ani kogos innego. Jest mysla, pragnieniem, zdanie, ktore mam w sercu i umysle. Mam nadzieje, ze na swojej drodze spotkam taka osobe i poraz pierwszy przezyje milosc, bo jak narazie nawet w minimalnym stopniu nie zaznalem jej, co mnie bardzo boli i gnebi
PS Nie wiedzialem, ze tyle slow lezy mi na sercu
POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Gość będę szczery

Jesteś strasznie naiwny, jeśli myślisz, że starsze nie lecą na pieniądze. Lecą jeszcze bardziej, bo już znają ich moc. Pamiętaj - pieniądze to magiczne panaceum na wszystko, począwszy od paskudnego ryja, śmierdzącego oddechu i mikrofiuta, na podeszłym wieku kończąc. Większość bab to zwykłe dziwki, które tylko perfidnie udają uczucia, a lecą tylko na środki materialne. Za kasę pójdą nawet z najbardziej obleśnym typem.
Żaden wabik nie jest tak idealny dla ludzkich samic, jak pieniądze, duuuuuuuuuuuuuuuużo pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Gość usedTOrispectMen

up@ twoje partnerki też oczekuja od ciebie hajsu? bo chyba nie pomyślunku i dobrej zabawy, wiesz co wypi^&erdalaj ze swoimi stereotypami tam skąd się ich nauczyłeś. np nigdy NIGDY nie potrafiłabym udawać do kogoś sympatii a tym bardziej miłości do jakiś oblechów śmierdzących groszem, zresztą je&&ać to. tak mówią faceci, którzy niestety poza hajsem nie mają nic do zaoferowania, a ja kocham swojego faceta mimo że pochodzi z biednej rodziny, ale jest zabawny, ma poukładane w głowie i cudnie, wesoło się pieprzy i wiesz co? mogłabym go utrzymywać nawet całe zasrane życie byleby tylko był szczęśliwy, a to że ty obracasz się w kręgu kosztownych szmat to już twój problem

Odnośnik do komentarza
Gość imxurexbae

Trochę się zdziwiłam widząc takie pytanie, bo znam wiele młodych dziewczyn, które nie patrzą ani na wygląd, ani na stan materialny. Sama jestem jedną z nich i myślę, że po prostu nie spotkałeś jeszcze odpowiedniej. A i jak już ktoś wspomniał wcześniej - starsze kobiety lecą na hajs znacznie bardziej niż młode. Przecież już wiedzą jaką wartość ma tych parę złotych więcej ;)

Odnośnik do komentarza
Gość definicja seksu

wild_wind (07-08-2005 11:55:00) Odpowiedz cytując
Jeśli jest pozbawiony miłości,jest całkowicie nieseksualny, bo staje się wówczas np. ucieczką od samotności, zadośćuczynieniem, niby gwarancją wierności, głodem pożądania, który chcemy za wszelka cenę zaspokoić, potwierdzeniem własnej seksualnośći , dowartościowaniem się, wyładowaniem złości, zemstą, sposobem na nudę, służy dominacji i kontroli, wynikiem społecznej presji, sposobem na depresję, buntem, wypływa często z poczucia winy.... taki seks sprawia ból , upokarza, rozczarowuje.
Jeśli te nieseksualne potrzeby zostawimy przed drzwiami sypialni , wtedy seks ma szansę stać się czymś pięknym, prawdziwym, pełnym rozkoszy i przyjemności. Stanie się sposobem wyrażania miłości, radości , zachwytu . Znikną niepokoje a seks będzie czymś dobrym, pożytecznym, pięknym, potrzebnym i oczywistym.
Bo najpiękniejszy seks to ten bardzo ale to bardzo seksulany.:))
Pamiętaj: do 33rż jeśli nie znajdziesz kobiety i nie ożenisz się, to zostaniesz starym kawlerem i pozostanie Ci tylko walenie konia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...