Skocz do zawartości
Forum

Masturbacja synów


Gość Teresa SS.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Teresa SS.

Dobry wieczór,
Spotkała mnie dziś dość nietypowa sytuacja z którą nie mogę sobie poradzić. Otóż mam troje dzieci w tym synów 15 i 16 lat. Dziś wróciłam z pracy dwie godziny wcześniej niż zwykle. Synowie najwidoczniej nie usłyszeli gdy przyszłam i przez uchylone drzwi od pokoju zobaczyłam że oni obaj siedzą nadzy na łóżku jednego z nich i się masturbują! To że się masturbują to mnie wcale nie dziwi, przecież to normalne w tym wieku, ale oni to robili razem oglądając coś na komputerze. Czy uważacie że to normalne żeby bracia robili razem takie rzeczy? Czy powinnam jakoś zareagować, porozmawiać z nimi? Czy wpływ na takie zachowania mógł mieć fakt że sama wychowuję dzieci? Bardzo proszę o normalne odpowiedzi, bo sama nie wiem jak sobie poradzić z tą sytuacją.

Odnośnik do komentarza
Gość Kolegówna

Jak dla mnie chłopaki zdrowe nie mają kompleksów ani sekretów przed sobą. Problemem nie jest masturbacja, tylko to jak ją robią, jeśli mocno ściskają penisa i robią to nienaturalnie szybko mogą mieć problemy w dorosłym życiu. Więc jakaś edukacja przez podłożenie ulotki jak nie należy, bądź jakie zagrożenia niesie zła masturbacja, lepiej na zimne dmuchać niż później po seksuologach chodzić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...