Skocz do zawartości
Forum

Problem z orientacją seksualną u chłopaka


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

14lat,jestem chłopakiem.Nie potrafię określić swojej orientacji seksualnej.W szkole od roku zaczęli wyzywać mnie od pedałów (chłopcy).Noszę "rurki", mam więcej koleżanek niż kolegów i nie gram w piłkę nożną.Od zawsze chciałem mieć rodzinę, żonę i dzieci.Kiedyś, jak byłem mały pocałowałem się z kolegą.Miałem kilka dziewczyn (starszych ode mnie).Były to krótkie "związki".Kilka razy się pocałowaliśmy i podobało mi się.2razy wymieniłem się fotkami "sprzętów" z kolegą. Podnieciłem się trochę.

Odnośnik do komentarza
Gość szczerze ze sobą

Po pierwsze: nie ma chyba chłopaka, którego ktoś by nie wyzwał w szkole od pedałów, jeśli się lepiej uczy i nie gra w piłkę nałogowo. Masz prymitywnych kolegów i tyle. W najgorszym razie zgłoś to nauczycielowi wychowawcy takiego przezywacza, takie rzeczy należy tłumić odgórnie jak najszybciej, bo ignorowanie, czy wdawanie się w jakieś zbędne incydenty nic nie da.

Po drugie. W tym wieku wielu chłopaków ma taki sam problem, bo budzą się różne instynkty, dotychczas nieznane lub uśpione. Zadaj sobie pytanie, ale szczerze odpowiedz, bez myślenia o żonie, dzieciach, partnerach: z kim widziałbym się naprawdę w intymnym kontakcie (trzymanie się za ręce, pocałunki, przytualnie, niekoniecznie zaraz seks)? Czy podniecają mnie dziewczyny? Chłopcy? A może jedna i druga płeć jednakowo? I kluczowe pytanie: do jakiej płci odczuwam romantyczne przywiązanie? Swojej, przeciwnej, czy obu?
Tak naprawdę około 1/3 ludzi w ogóle jest biseksualna, czyli czuje pociąg do własnej płci i przeciwnej. Jest to całkowicie normalne, tylko do niedawna było tabu, jak zresztą wiele spraw w sztywnym społeczeństwie, tresowanym przez wiele wieków religią i tzw. moralnością społeczną. Dziś to się zmienia, więc jeśli za kilka lat powiesz sobie wprost "jestem biseksualny" to dramatu nie będzie. Raczej homoseksualny nie jesteś, bo wówczas pocałunek z dziewczyną by ci się nie podobał, byłby odpychający lub najwyżej obojętny (czy pocałunek z kolegą zapamiętałeś jako przyjemny? tego nie piszesz), ale biseksualny - bardzo prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza

Jakbym czytał o sobie, tylko bez rurek, bo wtedy ich po prostu nie było na rynku :)

A tak na serio - jesteś jeszcze młodym chłopakiem i tak jak napisała moja poprzedniczka, być może jesteś biseksualny. Daj sobie trochę czasu na "rozgryzienie" tego. Niektórzy potrafią się okreslić już w Twoim wieku, innym zajmuje to nawet całe lata, więc spokojnie.

Co do kolegów - to są zwykłe prymitywy, z którymi nie ma sensu dyskutować. Im po jakimś czasie się pewnie znudzi gnębienie kolegi, a jeśli będą Cię dreczyć do tego stopnia, że nie będziesz już dawał rady - pogadaj z kimś o tym. Być może macie fajnego pedagoga w szkole, może jakiś nauczyciel albo ktoś z rodziny?

Pamiętaj - nikt nie ma prawa robić Ci krzywdy, nawet jeśli w jakimś stopniu odstajesz od reszty.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...