Skocz do zawartości
Forum

Ból podczas seksu. Co robić?


Gość mariolla

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 22 lata. Dopiero niedawno zaczęłam współżycie, ale mam dość duźy problem. Mianowicie dokucza mi bardzo silny ból podczas stosunków. Przy 1 razie się tym nie przejęłam, ale to się powtarza za każdym razem. Bardzo to jest nieprzyjemne, nie ma mowy o orgazmie, bo za bardzo boli. Co dziwne, że nie mam suchości pochwy, zresztą chce seksu, nie robię tego pod przymusem - a mimo to ten ból jest zawsze. Czasami na tyle mocny, że musimy przerwać. Do tego od paru dni dokuczaja mi bóle w podbrzuszu, i okropne parcie na pęcherz.
Martwi mnie to. Niby wszystko powinno być w porzadku, a jednak nie jest. Sa jakieś skuteczne sposoby na wyeliminowanie tego bólu? Jak tak, to jakie? No i co może być przyczyna moich problemów? Bo na dłuższa metę jest to nie do zniesienia.

Odnośnik do komentarza

skoro to Twoj pierwszy partner, to raczej nie jest choroba,,chyba ze on ma jakas? Podejrzane, ale badzmy dobrej mysli..po 1. moze to nie od stosunku, moze choroba, schorzenie>?
po2. moze to zwykły ból przez niezagojoną rane po 1razie?
po3. i tego jestem najbardziej pewna, moze poprostu to jest normalne, ze skoro dopiero zaczelo sie wspolzyc (a facet ma okazałe przyrodzenie) to wszystko we wnetrzu sie naruszylo i poprostu trzeba czasu i przerw miedzy stosunkami, by Twe wnetrze przydzwyczailo sie do rozpychania.. moze jak uprawiacie seks to on za mocno pchnie? nwm nwm ale mam nadzieje ze bedzie dobrze,,powodzenia trzymaj sie!

Odnośnik do komentarza
Gość mariolla

Tylko że niby jaka choroba? Raczej jest to mało prawdopodobne.
Odczekalismy po pierwszym razie. To nie było tak, że już na drugi dzień znowu do łóżka, nie, przeciwnie - odpuscilimy na parę dni, żeby tam wszystko doszło do siebie. Więc myslałam, że później wszystko będzie w normie. Jeszcze rozumiem, pierwszy, drugi czy trzeci stosunek może być bolesny, no ale kolejne..? Chyba powinno być normalnie.
Byłam dwa lata temu u ginekologa, i rzekomo wszystko było ze mną w porządku, tj nie ma raczej mowy o wadzie anatomicznej w budowie pochwy (lekarz by pewnie mówił, jakby cos nie tak było).
Dlatego mnie to martwi.

Odnośnik do komentarza
Gość kensington

a co z ułożeniem macicy, było usg robione?
bo jak ktoś ma tyłozgięcie i inne cudactwa, a większość kobiet coś tam ma, to przy pewnych pozycjach będzie odczuwał ból. wtedy pozostaje kwestia doboru innych.

Odnośnik do komentarza

Powinnas to zgłosić ginekologowi przy najbliższej wizycie, by cie zbadał konkretnie pod tym kątem. Moze badanie cos wyjaśni. Niezależnie od tego możesz sobie zrobic tygodniowa kuracje Hydrovagiem, jest bardzo pomocny przy problemie bolesnych stosunków, mnie polecił go własnie ginekolog.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...