Skocz do zawartości
Forum

Jak często mężczyzna przeżywa orgazm podczas stosunku?


Gość i...l

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem ;p zalezy jakie tempo sexu, mysle ze chyba najpierw trzeba bardzoo woolno dochodzic i przerywac zanim zbyt mocno sie dochodzi,,wziasc oddech i jakos przerwac to rozpoczynajaca sie rozkosz ..ale kilka razy orgazm, troche watpie by tak sie dalo ja sama mam raz,,i dopiero po pol godz bez sexu da sie nastepny raz zaczac i dojsc od nowa ;p

Odnośnik do komentarza
Gość ileż można

Nie. Nie masz tak do końca racji.
Mężczyzna w pełni zdrowy przeżywa 1 orgazm podczas jednego stosunku. Taka jest medyczna definicja stosunku płciowego - penetracja zakończona orgazmem i ejakulacją. Po stosunku mężczyzna może odbyć kolejny stosunek, czyli albo wyjąć i odpocząć i znowu włożyć, albo nie wyjmować, tylko wykonywać ruchy frykcyjne dalej, aż do kolejnego orgazmu. Czas między jednym stosunkiem, a kolejnym (tzw. refrakcja, kiedy to mężczyzna regeneruje się i odzyskuje zdolność do pobudzenia i dalszego seksu) jest rózny u różnych mężczyzn - jeden może bez przerwy, drugi potrzebuje kilka-kilkadziesiąt minut, a inny może odbyć tylko 1 stosunek na ileś dni.
Wstrzymywanie orgazmu i wznawianie akcji co chwilę nie jest nowym stosunkiem, tylko przedłużaniem tego aktualnie niezakończonego. Nie myl pojęć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...