Skocz do zawartości
Forum

Jaki penis zadowala was najbardziej ?


Gość Muszelka08

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mniej niż 16 cm, dość gruby (12 w obwodzie to absolutne minimum) i z dużą żołędzią, o większym obwodzie niż trzon prącia. To minimalne wymogi, żebym poczuła orgazm pochwowy. Reszta to ogólna atrakcyjność seksualna mężczyzny, w tym zapach i czułość.

Odnośnik do komentarza
Gość Ciekawski27

~Mirranda
Nie mniej niż 16 cm, dość gruby (12 w obwodzie to absolutne minimum) i z dużą żołędzią, o większym obwodzie niż trzon prącia. To minimalne wymogi, żebym poczuła orgazm pochwowy. Reszta to ogólna atrakcyjność seksualna mężczyzny, w tym zapach i czułość.
powiadasz 12cm w obwodzie to calkowite minimum aby osiagnac orgazm pochwowy, a wiekszosc gosci ma 11 , lub 11.5 , sprawdzalas kazdego z miarka ? :-) a co z miesniami kegla bo nie napisalas czy cwiczysz czy nie, bo to mnie ciekawi czy doswiadczenia tu opisane sa przez zwykla kobiete czy kobiete co cwiczy i eksperymentuje, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Elvira z miarką

~i...d
mysle ze gdybym miala chlopaka to idealna dlugosc penisa tak 12-15cm a obwod tak 6-9cm.

6-9 to jak plastikowy kij od miotły. Nic byś nie poczuła nawet. Męski członek poniżej 12 to porażka dla posiadacza.

Odnośnik do komentarza

~Toudi123
Hehe mnie tez ciekawi skad ta sztuwna granica 12-tu cm grubosci , z centymetrem kazdego kolesia sprawdzacie? :D , fyi wiekszosc gosci ma mniej jak to ktos wspomnial 11 lub 11.5 to standard

Po pierwsze: jesteś chyba mało doświadczona. Każda kobieta, która miała kilku partnerów o znanych rozmiarach bez trudu oceni kolejnego bez miarki, jeśli ma grubość czy długość już jej znaną po wcześniejszych partnerach. Po prostu się ma wyczucie. Trochę trudniej, jesli nowy partner ma rozmiary wcześniej niespotkane, ale my sie szybko uczymy takich rzeczy ;-)
Po drugie: 11,5 to wcale nie taki standard, to dośc cienki penis. Nie mialam takich często, przewaznie bylo tak 13-14 obwodu (nie średnicy, bo pewnie to mylicie, ja mam na myśli obwód, czyli miarka dookoła penisa) i to bym uznała za standard.

Odnośnik do komentarza

~Edzia G.
~Toudi123
Hehe mnie tez ciekawi skad ta sztuwna granica 12-tu cm grubosci , z centymetrem kazdego kolesia sprawdzacie? :D , fyi wiekszosc gosci ma mniej jak to ktos wspomnial 11 lub 11.5 to standard

Po pierwsze: jesteś chyba mało doświadczona. Każda kobieta, która miała kilku partnerów o znanych rozmiarach bez trudu oceni kolejnego bez miarki, jeśli ma grubość czy długość już jej znaną po wcześniejszych partnerach. Po prostu się ma wyczucie. Trochę trudniej, jesli nowy partner ma rozmiary wcześniej niespotkane, ale my sie szybko uczymy takich rzeczy ;-)
Po drugie: 11,5 to wcale nie taki standard, to dośc cienki penis. Nie mialam takich często, przewaznie bylo tak 13-14 obwodu (nie średnicy, bo pewnie to mylicie, ja mam na myśli obwód, czyli miarka dookoła penisa) i to bym uznała za standard.

Nie czaje tego klasyfikowania na podstawie grubosci fajki, tez mowie o obwodzie , to co jak koles ma 11 to go odstrzelasz? Z tego co wiem to nie da sie z tym nic zrobic jak natura mi dala tak bedzie mial do konca zycia , poA tym nikt nie wspomnial o miesniach kegla

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze: nie strzelam, tylko jak wiem, że seks będzie z tym konkretnym facetem klapą, to się na niego nie decyduję i tyle. Nie z każdym trzeba kopulować. A ja jestem świadoma swoich potrzeb. To chyba dobrze, prawda?
Po drugie: mięśnie Kegla każda doświadczona kobieta ma wytrenowane, jest to oczywiste, więc nie rozumiem, co o nich jeszcze miałoby się tu napisać?

Odnośnik do komentarza

~Edzia G.
Po pierwsze: nie strzelam, tylko jak wiem, że seks będzie z tym konkretnym facetem klapą, to się na niego nie decyduję i tyle. Nie z każdym trzeba kopulować. A ja jestem świadoma swoich potrzeb. To chyba dobrze, prawda?
Po drugie: mięśnie Kegla każda doświadczona kobieta ma wytrenowane, jest to oczywiste, więc nie rozumiem, co o nich jeszcze miałoby się tu napisać?

Hmm ciekawe to wychodzi na to, ze jestem inwalida i teraz nie za bardzo wiem co robic, a widze mase trollingu tu przy okazji jest (nie pisze o Tobie)

Odnośnik do komentarza
Gość niestety tak

~i...d
rozcina pochwe? heh..to teraz mnie totalnie zniechecilas do rodzenia ;p no to chyba lepiej bede zakonnica :)

Niestety, tak to się w polskich szpitalach jeszcze odbywa. Jak zapłacisz mase forsy, to masz normalny poród, a jak nie...

Odnośnik do komentarza

~Edzia G.
Po pierwsze: nie strzelam, tylko jak wiem, że seks będzie z tym konkretnym facetem klapą, to się na niego nie decyduję i tyle. Nie z każdym trzeba kopulować. A ja jestem świadoma swoich potrzeb. To chyba dobrze, prawda?
Po drugie: mięśnie Kegla każda doświadczona kobieta ma wytrenowane, jest to oczywiste, więc nie rozumiem, co o nich jeszcze miałoby się tu napisać?

Na całe szczęście są kobiety i kobiety, każda inna , jednej gaśnica nie zadowoli, a jednej niewiele potrzeba do szczescia ;) sam mam 11.5 obwodu i nie płacze [ byle guma nie spadała ], a co do miesni kegla to nie chce mi sie wieżyć w to co piszesz bo dziewczyna mi się kiedyś zacisnęła na palcu wskazujacym (chyba mało jednak trenowałaś albo masz wywalone na to co czuje przy tobie facet tylko myślisz o sobie) Poza tym nic nie napisałaś o swoich wymiarach
bo nie od dawna wiadomo, ze wysokie kobiety o mocnej budowie z szerokimi biodrami będa miały większe wymagania niż 1.6metrowe suchelce o tyłeczku jak 2 orzeszki ;)

A tu masz porównanie ;)

Odnośnik do komentarza

no wlasnie ;p wroma masz racje. moze ona ma 1,9m i 80kg wiec potrzebuje zeby jej banana wlozyc :) ja napisalam ze mi wystarczy dl.12-16cm i obwod 6-9 to uznala to za trolling. wystarczy na kartce narysowac ze te wymiary co podalam to praktycznie wiekszosc chlopcow takie ma.

Odnośnik do komentarza

~a...h
no wlasnie ;p wroma masz racje. moze ona ma 1,9m i 80kg wiec potrzebuje zeby jej banana wlozyc :) ja napisalam ze mi wystarczy dl.12-16cm i obwod 6-9 to uznala to za trolling. wystarczy na kartce narysowac ze te wymiary co podalam to praktycznie wiekszosc chlopcow takie ma.

Wszystko zalezy od tego ile masz lat jaka budowe ciala oraz czy jestes po ciazy (bo ciaza tez potrafi wplynac na twoje potrzeby "po") jesli cie satysfakcjonuje 9cm obwodu to moge powiedziec jestes szczesliwa kobieta bo nie musisz sie praktycznie starac aby byc zadowolona, jednym slowem kobieta marzenie ja takowej jeszcze nie spotkalem aczkolwiek mam wiecej i czasami nawet 12 obwodu ale to przy maksymalnym podjaraniu i nie traktuje tego jak kalectwo, tak jak powiedziala edyta jak mi ktoras wypomni to bedzie to ostatni raz :-)

Odnośnik do komentarza
Gość kanataras

A ja mam dildo jak penis mojego faceta - to kierowca, rzadko bywa w domu, a ja mam swoje potrzeby. I powiem wam, że z dildo mam większą przyjemność niż wibratora. Jak tylko będzie okazja to zrobię sobie klon penisa mojego faceta - na kinkywinky czytałam, że można zrobić takie dildo.

Odnośnik do komentarza
Gość szczera jak zawsze

Ale wysyp mikrofiutków :D No, tak, panowie, pocieszajcie się dalej. Tak, tak - można mięśniami Kegla ściskać jak w imadle, ale to nie oznacza, ze kobieta ma działać jak imadło przez kilkadziesiat minut seksu. Może się zmęczyć i wtedy wasze patyczki są bezradne. Prawda jest taka, że przyjemnej ściskać keglami drągala, niż ołówek. Zastanowcie się nad tym, chyba macie dość obiektywnej wyobraźni?

Odnośnik do komentarza
Gość ruszże głową

CiasnyWiesiek
Bo lubią być wyp... tak żeby nie mogły usiąść na dupie na następny dzień same mi to mówią.

Przynajmniej są szczere. Doceń to.
A teraz patrząc z ich strony - potrzebują wrażeń. Jakbyś był na ich miejscu, też byś pewnie ich potrzebował. Więc chyba nie ma się czemu dziwić.

Odnośnik do komentarza

Mój facet ma 17cm długości i 15cm obwodu. Ale i tak najbardziej w nim zachwyca mnie nie rozmiar tylko jak to robi mam na myśli ruchy frykcyjne i pchnięcia :-D Trudno to opisać generalnie jak wolno delikatnie i powoli potem parę razy ostro i znowu powoli albo nieruchomieje i znowu ostro i nagle znowu powoli i delikatnie to potrafię zwariować i błagać i wrzeszczeć na niego normalnie bym go zabiła za to żeby kontynuował :-D Pocieszę że palec ma oczywiście mniejszy niż członek i jeśli robi to samo palcem, też nie wytrzymuję kiedy mnie drażni i też jęczę że go zabiję jak przestanie :-D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...