Skocz do zawartości
Forum

Spadek libido u 30latka?


CJ93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem w związku od 2 lat, ze starszym ode mnie mężczyzną. Ja mam 22 lat, on 32. Kocham go bardzo, i w innych sferach życia jest wspaniale, ale od paru miesięcy zauważyłam u mojego faceta brak ochoty na seks. Wcześniej mogliśmy to robić parę razy w tyg, przy czym mój facet był zainteresowany i to on częściej inicjował seks niż ja. Teraz, żeby cokolwiek było muszę się niemalże prosić. A i wówczas ten seks jest bez żadnej gry wstępnej, czułości, namiętności. On szybko przechodzi do samej penetracji, która w większości przypadków nie daje mi w ogóle satysfakcji, o orgazmie zapominając. Rozmawiałam z nim już kilka razy. Zazwyczaj tłumaczy się tym, że on jest już za stary, a ja mam większe potrzeby od niego. I moje pytanie zwłaszcza do panów, czy seks raz w tyg. u 30latka to takie wielkie wyzwanie? Ja już mam dość inicjowania zbliżenia, to mi w pewien sposób ubliża. Tracę wiarę w swoją seksualność, i atrakcyjność. Jest mi przykro. Zwłaszcza, że normalnie wzbudzam zainteresowanie innych mężczyzn, tylko jestem wierna swojemu facetowi i na wszelkie flirty nie reaguję. Nie wiem co robić, żeby wzbudzić zainteresowanie w swoim mężczyźnie... Pomocy.

Odnośnik do komentarza

Pytasz, czy to normalne u 30-latka? Otóż i tak i nie. Po prostu nie ma reguły - jednemu zainteresowanie seksem spada przed trzydziestką, inny jeszcze i przed siedemdziesiątką go nie traci. Każdy mężczyzna jest inny. Zmienność osobnicza w bardzo szerokim zakresie.

Odnośnik do komentarza

no jest to jakiś problem, dla Ciebie i dla partnerki, może zacznij coś trenować, a przed stosunkiem weź suplement na bazie jakichś naturalnych składników, z witaminą C i rzeń szeniem, erekton fast na przykład, to minie jesteś młody przecież

Odnośnik do komentarza

namów go żeby całkowicie wykluczył cukier z diety i wszystko wróci do normy (szukaj: dieta bezcukrowa) zaufaj mi!! jak wyreguluje insulinę w organizmie to wszystkie inne hormony też się ustabilizują, wróci do pełnej sprawności seksualnej. Do tego niech zacznie zażywać 2 kapsułki kwasów omega 3 1000 mg rano po posiłku i witaminy z grupy B tak jak w ulotce, musi wzmocnić swój układ nerwowy i przepływ impulsów, powodzenia!!

Odnośnik do komentarza
Gość mezatka37

mam podobny problem który rozwiązalam. mój mąż bierze takie tabletki Prosent 600 ja mu je kupiłam, dobre są bo w kapsułkach na początku sama mu je dosypywałam do jedzenia teraz sam je łyka grzecznie 2 godzinę przed seksem. Staramy się o dziecko a mąż ma słabe libido w dodatku te tabletki znacznie zwiększają również ilość spermy więc mam nadzieję że pomogą. Polecam parom w podobnej sytuacji

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...