Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego nie czuję przyjemności podczas stosunku?


Gość Martusiowa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Martusiowa

Mam bardzo powazny problem czasami wydaje mi sie ze jestem zbyt szeroka od czego to zalezy jak kocham sie z moim chlopakiem to nieczuje nic czasami niewiem czy to jest moze dlatego przez sluz czy dlatego ze jestem szeroka moj chlopak czasami tez mi mowi ze jestem gleboka i nieczuje nic kochajac sie zemna nierodzilam nigdy dzieci ani niemialam duzo chlopakow jestem z jednym od 4 lat czy jest nato jakis spoub i dlaczego tak jest niemozemy kochac sie normalnie z tego powodu i niemamy przyjemnosci :((

Odnośnik do komentarza

A może to facet ma za małego? :) Myślę, że podczas badania ginekologicznego lekarz mógłby Ci powiedzieć, czy wszystko jest w porządku no i powiedzieć, co z tym robić. Osobiście wolałabym mieć tak jak Ty, ja zawsze mam jakby za mało miejsca i boli:/

Odnośnik do komentarza

Problem prawdopodobnie zależy od mieśnie Kegla. Pochwa jest narządem bardzo rozciągliwym, a napięcie ścian i szerokość światłą zależy w dużej mierze od napięcia mięśni Kegla. Proponuję potrenować mięśnie miednicy mniejszej, a rezultaty mogą być widoczne.
W grę może także wchodzić wielkość członka partnera, dlatego można próbować dobrać odpowiednią pozycję.

Odnośnik do komentarza

Kobieta zaskakuje z orgazmem dopiero po >50 kopulacjach, ale chłopem wytrzymującym z ejakulacją 10 minut, lub takim który zdolny jest w 10-ciu minutach 5 razy się spuścić ciągle ruszając chujem.
W związku z tym kup dildo o długości 16 cm i średnicy 4 cm, lubrykant KY i sama delikatnymi ruchami frykcyjnymi sztucznym chujem naucz się orgazmu i łechtaczkowego i pochwowego dużo trudniejszego do wyzwolenia. Po udanej nauce dopuść kochanka, ale niech spuszcza się na golasa, czyli bez gumki i używaj lubrykanta, by nie zatrzeć pizdy. Na seks wybieraj dni niepłodne i na wszelki wypadek włóż do pochwy globulkę Oval Patentex.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...