Skocz do zawartości
Forum

Fetysz stóp


Rekomendowane odpowiedzi

Miałam do czynienia z facetami których podniecają stopy , na początku czułam się dziwnie ale do wszystkiego można się przyzwyczaić . Co do niewolnika to też poznałam młodego który chciał być poniżany , chodził za mną na czterech ,domagał się kar również cielesnych , był gotów spełniać wszystkie moje seksualne zachcianki - rozkazy . Jednorazowo mogę się tak pobawić wolę jednak zwykłe partnerskie relacje . W życiu trzeba spróbować wszystkiego .

Odnośnik do komentarza
Gość Wielbiciel pięt

Najbardziej podnieca mnie mnie widok młodych, ładnych dziewczyn które lubią chodzić w klatkach japonkach,mają zadbane i pomalowane paznokcie, rozmiar stopek powyżej 40 kręci mnie niesamowicie widok pięt zwłaszcza jeśli są niewypeelingowane. i jak to bywa gdy chodzi się w klapkach- brudne !

Odnośnik do komentarza

Moja stara Dobra przyjaciółka zawsze kryła stopy nigdy prawie ich nie widziałem, spytałem się kiedyś czemu tak robi ona odparła ze są wd niej brzydkie i się ich wstydzi. Kazałem jej pokazać ona bardzo się wstydziła ale to były mega śliczne stópki. Na następny raz ubrała się w miniówkę bym miał całe nogi i powiedziała że jeśli mi się podobają tak bardzo to jej wielkim marzeniem był zawsze fetyszyk. Z największą rozkoszą lizałem jej dotykałem na sobie jej stópki które były Prze cudowne potem całe nogi bo kocham też jej uda. Powiedziała że jest mi strasznie wdzięczna i kiedyś się odwdzieczy ale wie że najlepiej mi zrobi gdy da jeszcze kiedyś sobie polizać nóżki. 

Odnośnik do komentarza
Gość Astrigalaxy30

Ja posiadam swojego niewolnika którego tresuje. Jest bardzo posłuszny ponieważ ma założony pas cnoty. Możliwość dotykania i pieszczenia moich stóp jest elementem nagrody. Jeżeli ktoś chciał by zobaczyć jak to wygląda, zapraszam na mój Instagram. https://www.instagram.com/astrigalaxy30/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...