Skocz do zawartości
Forum

Czy coś jest ze mną nie tak ?


Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś trzy miesiące temu próbowałam się przespać z moim kolegą , wyszła z tego wielka klapa.
Kilka tygodni póżniej spotkałam fajnego faceta , seks był wspaniały z nim . Ale tydzień temu oznajmił mi że jemu w ogóle się nie podobam i go wcale nie pociągam.
Nie mogę tego zrozómieć .
Odeszedł o demnie .
Chciałam bym znać waszą opinię na temat mojego wyglądu.
Powiedzcie mi co jest ze mną nie tak?

Odnośnik do komentarza
Gość zalamana konicznoscia istnienia

wszystko jest wporzadku ,ale musisz wziasc pod uwage ,ze ludzie maja rozny gust .A tak troche z innej beczki z calym szacunkiem do ciebie zdjecia ,ktore tu wrzucilas niesa odpowiednie na ten portal ,moga na to patrzec osoby niepelnoletnie .

Odnośnik do komentarza

zalamana konicznoscia istnienia
wszystko jest wporzadku ,ale musisz wziasc pod uwage ,ze ludzie maja rozny gust .A tak troche z innej beczki z calym szacunkiem do ciebie zdjecia ,ktore tu wrzucilas niesa odpowiednie na ten portal ,moga na to patrzec osoby niepelnoletnie .

Przeciez to dział o seksie , to co tu mają robić osoby nie pełnoletnie.
Z drugiej strony widok gołych piersi i bielizny nie jest czymś gorszącym . Trochę przesadzasz .

Odnośnik do komentarza

zalamana konicznoscia istnienia
...zdjecia ,ktore tu wrzucilas niesa odpowiednie na ten portal ,moga na to patrzec osoby niepelnoletnie .To niejest portal roksa .pl .

Załamana- na tej stronie jest nie jedno zdjęcie penisa i jakoś nikt nie zwraca uwagi na ich moralność, dlaczego więc kobiece ciało miałoby burzyć oburzenie?

Odnośnik do komentarza
Gość zalamana konicznoscia istnienia

kochani macie racje jest to portal o seksie ,autorka cialo ma piekne ,niebudzi to mijego oburzenia .Jednak co do osob pelnoletnich niestety wchodza na rozne strony na ktore niepowinni .Jest to moja prywatna opinia nikogo niechce umoralmiac .bo i o co sama swieta niejestem. Zdjecie penisa tez widzialam no coz nic dodac nic ujac.

Odnośnik do komentarza
Gość Franko Frank

Są rozne gusta. Szczerze mowiac nie podobasz mi sie. J wole bardziej puszyste tak jak moja kobieta.
Jak dlamnie to , tylko bez obrazy , moze przelecial bym cie raz moze kilka nawet ale na dlurzsza mete nie chciał bym cie jako moja kobiete .
Takie moje zdanie.

Odnośnik do komentarza

Pewnie wszystko z Tobą w porządku ,chociaż to trudno powiedzieć ,bo może chodzi o twarz ,włosy itp. każdy ma swoje upodobania . Czasami jakiś drobiazg i czar pryska lub nie pojawia się w ogóle to COŚ , czasami po prostu nie zaiskrzy i trudno się dopatrzeć powodu.Jest takie bardzo dobre powiedzenie że nie to ładne co jest ładne lecz to co się komu podoba .

Odnośnik do komentarza
Gość Franko Frank

Mnie sie ona wcale nie podoba.
kosciata jak dla mnie .
Atak z drógiej rury to twarzy nie pokazala , i jak robi takie cis w in ternecie to mogla by majtki zciagnac może tam jest problem ukryty,
Nie wszystkie cipki sie podobaja facetom

Odnośnik do komentarza

~Franko Frank
Mnie sie ona wcale nie podoba.
kosciata jak dla mnie .
Atak z drógiej rury to twarzy nie pokazala , i jak robi takie cis w in ternecie to mogla by majtki zciagnac może tam jest problem ukryty,
Nie wszystkie cipki sie podobaja facetom
Mojej twarzy nie moge pokazywać a cipkę mam doprowadzoną zawsze do porządku zresztą mogę ją pokazać .

Odnośnik do komentarza
Gość nie mądrz się tak

zalamana konicznoscia istnienia
zdjecia ,ktore tu wrzucilas niesa odpowiednie na ten portal ,moga na to patrzec osoby niepelnoletnie .

Na tym forum roi się od zdjęć penisów (w tym wzwiedzionych) - to jest twoim zdaniem OK, ale zdjęcia dziewczyny w bieliźnie już nie są OK?
Zastanów się, może, co za bzdety czasem piszesz.

Odnośnik do komentarza

Łeee cała cipa zgolona jak u małej dziewczynki. Masz ciało 9/10 . Mogłabyś mieć większe sutki :D Dlatego jestem pewien, że problem jest z twarzą, a nie z ciałem. Albo trafiłaś na jakiegoś zboczeńca jak ci powyżej. Jeden lubi grube świnie a drugi chłopczyce z wiąskimi biodrami. A w ogóle jak możesz pokazywać takie zdjęcia w necie? Ja bym nie chciał żeby większość mogła zobaczyć zdjęcie mojej laski w necie.

Odnośnik do komentarza

~Yolanda
A co? Chcesz ją wydupczyć zamiast dziffki? :D

Ten temat z dzwka zadałem dlatego ze mi się nudziło bo trzeba by być glupkiem że by chodzić do takich lalek. Morze niektóre z nich są ładne ale co z tego jak z nią nie będziesz i co to za przyjemność lepiej poczekać na tą jedyną. Nie rozumie komentarzy tutaj ooo wrzuciła nagle zdjęcie jak bym nagiej osoby w życiu nie widział. Chciała dziewczyna wrzucić zdjęcie to wrzuciła jak dla mnie ma się czym pochwalić ja jestem amatorem takich tylkow. A na temat zgolonej cipki: lepiej kurw* włosy chłopakowi z zębów wyciągać. Chyba lepiej wygląda wydepilowana. No ale niektórzy lubią gąszcz. Morze i nie podupcze ale pogadać zawsze z ładną kobietą można.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...