Skocz do zawartości
Forum

Rozmiar penisa a nadwaga


Gość b...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 20 lat i mój penis mierzy 9 cm w stanie obudzenia, że tak to określę. Dodam, że ważę troche ponad 100 kg czy to jest spowodowane moją wagą, jeśli tak to czy schudnięcie pomoże rozwiązać ten wstydliwy problem?

Odnośnik do komentarza
Gość krótko

Nie, chudnięcie nie zwiększy długości członka, który jest o wiele za krótki. I istotnie, ta krótkość może być podziękowaniem organizmu za nadwagę: w czasie, kiedy członek rósł Ty byłeś gruby i miałeś nadmiar estrogenów, zamiast testosteronu, stąd taki efekt. Niestety, ale nadmiar tkanki tłuszczowej przestraja mężczyznę hormonalnie, o czym rodzice dojrzewających chłopaków z nadwagą nie chcą jakoś pamiętać i nie pomagają się odchudzić w krytycznym okresie, a potem jest tragedia na całe życie.

Odnośnik do komentarza
Gość rozumiemCie

Po pierwsze nad penisem a pod brzuchem tak tez zbiera się tluszcz sam tak mialem przy wadze 122kg i moj penis mial 10-11cm teraz ważę jakies 76-78kg i mam coś 13.5-15 bo ten tluszcz z 2-3 cm spadł . Po 2 jak będziesz mniejszy to penis wydaje się wiekszy . Po 3 ogólnie musisz schudnąć bo ja to przeżyłem i teraz mam drugie życie ; ) Jak chcesz coś wiecej wiedzieć PW

Odnośnik do komentarza
Gość spójrzprawdziewoczy

Penis nie urośnie od odchudzenia, co najwyżej utrata tkanki tłuszczowej ze wzgórka łonowego może dać optyczny efekt niewielkiego wydłużenia. Ale to wszystko. Otyłość w okresie dojrzewania, jak ktoś powyżej napisał, to skuteczny hamulec wzrostu członka z powodow hormonalnych.

Odnośnik do komentarza

Ja też waże 103 kg i mój penis ma z 10-12 cm... od 3 miechów biegam regularnie 4 razy w tygodniu, schudłem już 23 kg w niecałe 3 miechy i niedługo zejde juz poniżej 100kg przy wzroscie 180 kg, wiec jeszcze 23kg zostaly do zrzucenia, wiec licze ze penis optycznie sie wydluzy i nie bd sie wydawal taki mały :)

Odnośnik do komentarza

Jest wiele metod na zadowolenie kobiety i bez penisa ale powiem że mnie przerażają trochę te wszystkie posty o dł penisów, 10 cm, tego nawet dwoma rękami nie idzie chwycić... miałam tylko jednego chłopaka i jestem z nim ma 20 cm, może dlatego trudno mi uwierzyć trochę w 10 cm penisy... sory ale naprawdę trochę trudno mi uwierzyć 100 kg i 10 cm ale wiesz różne kobiety lubią różne rzeczy

Odnośnik do komentarza

Poza tym poje**ało was czy udajecie głupszych od siebie? Rozmiar nie jest najważniejszy... do czego ten świat doszedł, żeby tak czepiać się rozmiaru penisa u faceta ,jakby nie było większych problemów? Gimbusy :)

Odnośnik do komentarza

Czy duży czy mały to nieistotne - liczą się umiejętności, a nie jakiś głupi rozmiar. Zacząłem tak pisać, bo denerwują mnie puste lale, które myślą że 20cm jest jedynym dobrym członkiem dla ich "otworów"... a jakby zobaczyły takiego 20cm to by sraczki dostały na jego widok a potem mówią że boli itd itp.. pustaki i tyle więcej nie trzeba tutaj dodawać. a 20cm jest bardzo dużym członkiem, jeżeli normalny przybiera rozmiary 11-16... a o charakterze nie możesz pisać, bo mnie wcale nie znasz :) Pozdrawiam również zdegustowany tandetnym myśleniem kobiet.

Odnośnik do komentarza
Gość Laleczka Barbi

zalamana konicznoscia istnienia
Matko boska ludzie dajcie juz spokoj niewarto klocic sie o takie rzeczy kazdy jest jaki jest ,maly czy duzy .....kazdy znajdzie swojego amatora .

No, własnie - traktujmy to z humorem. A ja tradycyjnie już tylko dodam, że 9 cm, a nawet i 12 nie nadaje się nawet do zamieszania herbaty, gdyż łyżeczka jest dłuższa ;-)

Odnośnik do komentarza

12 cm sie nie nadaje? normalne rozmiary penisa to coś 11/16, powyżej zaczyna się już duży rozmiar, więc o czym ty tu mówisz ? Rozumiem że jak laska miała ze 100 członków wewnątrz, ale dla szanującej się kobiety powinno starczyć 11-12... Mówie - martwie sie o rozmiar biustu albo o wygląd, a nie mówcie że 12 sie do niczego nie nadaje... dziecko i tyle. Mój miał wczoraj 12,5 i co to znaczy że nie zaspokoje żadnej kobiety? dzieci do spania

Odnośnik do komentarza

Poza tym średnia grubość członka to 2,5 mój jest nieco grubszy (3cm). Może nie jest za wielki, ale coś za coś. Grubośc jest ważniejsza niż długość. ;) A jak puste lale dalej uważaqją że 20cm jest jedynym odpowiednim członkiem, proponuje zapytać seksuologów, którzy sukcesywnie zaprzeczają, że rozmiar ma znaczenie. DO efektywnego stymulowania parnerki wystarczy penisa przekraczający 10cm, źródło - wikipedia.

Odnośnik do komentarza

~krótko
Nie, chudnięcie nie zwiększy długości członka, który jest o wiele za krótki. I istotnie, ta krótkość może być podziękowaniem organizmu za nadwagę: w czasie, kiedy członek rósł Ty byłeś gruby i miałeś nadmiar estrogenów, zamiast testosteronu, stąd taki efekt. Niestety, ale nadmiar tkanki tłuszczowej przestraja mężczyznę hormonalnie, o czym rodzice dojrzewających chłopaków z nadwagą nie chcą jakoś pamiętać i nie pomagają się odchudzić w krytycznym okresie, a potem jest tragedia na całe życie.

Ta odpowiedź jest raczej nietrafiona bo jakby grubi chłopcy w wieku dojrzewania mieli nadmiar estrogenów to by im cycki rosły a nie wąsy, nie mieliby owłosienia łonowego jak normalni faceci i ogólnego owłosienia na ciele, więc myślę, że to jest genetyczne po prostu.

Odnośnik do komentarza

Załamana ty jesteś jakaś nie teges, czy słownika ortograficznego nie masz, czy oba na raz? 19l jesteś gimbusem gówniarzem i pyskującym bezczelnym dzieciakiem sam sobie przeczysz mówisz że rozmiar nieważny ważne inne rzeczy, stary, poza tymi pożal się 10cm jesteś niedojrzałym napalonym plującym pyskaczem i ujadającym szczeniakiem bez doświadczenia rozumu i kultury, weź te swoje wywody z wikipedi i idź pakować tornister.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...