Skocz do zawartości
Forum

Połknięcie nasienia a możliwe następstwa


Gość r...l

Rekomendowane odpowiedzi

wybiela zęby, wzmaga prerstalktyke jelit, ulatwia zasypianie, ułatwia zajście w ciąże, działa antydepresyjnie, odmładza tkanki miękkie, ujędrnia skórę, wzmaga porost wlosów, zaje*iste jest tylko łykać :)

Odnośnik do komentarza
Gość autorka

aha- czyli jestem pewna że jesteśmy dla siebie tymi pierwszymi (i żadne z nas nie odziedziczyło po rodzicach HIV ani innego dziadostwa co bywa możliwe) to możemy spać spokojnie i czerpać pełnię radości z wzajemnego całkowitego oddania?! no to super ;-)

Odnośnik do komentarza
Gość autorka

i żeby nie było niejasności - wiem że powyższy post mógł zabrzmieć na jakiegoś gimbusa jednak to nie prawda oboje mamy już ponad 20 lat i (nie)zwyczajnie nie spieszyliśmy się z seksem jak na dzisiejsze (o zgrozo) czasy normy wieku inicjacji, chciałam tylko uzupełnić swoją wiedzę ;)

Odnośnik do komentarza
Gość zalamana konicznoscia istnienia

to zie bardzo ciesze ze macie tak fajna relacje z partnerem ,gaguga nie odbieraj tego osobiscie piszac post chcialam udzielic tylko informacji ,wiem ze napewno jestes rozsadna osoba pozdrowienia dla was obu.

Odnośnik do komentarza
Gość autorka

dziękuje i odwzajemniam pozdrowienia :) a co do relacji miedzy mną i moim chłopakiem - myślę że mimo że nie znamy się w przeliczeniu na miesiące a nie lata to jak do tej pory żadne z nas nie miało na co narzekać wobec drugiej osoby i oby tak zostało na wieki (a jak na razie na to się zanosi :D :D :D)

Odnośnik do komentarza
Gość powrót skasowanego

niki500
A po jakiego to łykać . Fuj

Miliony mężczyzn i kobiet łykają, bo po prostu lubią, a poza tym sperma to wysokowartościowe białko i duża dawka cynku.
A kasowanie mojego wpisu niczego tu nie zmienia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...