Skocz do zawartości
Forum

Może nie kompleks, ale na pewno obawa.


Gość HolyDogshit

Rekomendowane odpowiedzi

Gość HolyDogshit

Witam. Jetem 20-letnim prawiczkiem, nie mam szczęścia do miłości, niestety. Może nie jestem zakompleksiony, ale na pewno jest obawa. Otóż mój członek ma jakieś 9,5 cm we wzwodzie, około 6 cm w stanie spoczynku. Grubość to we wzwodzie ledwo 12 cm, na to wychodzi z "średnicy" 4 cm. Zauważyłem że wiele kobiet ma problem z tym, że facet ma mały sprzęt. Całkowicie dyskredytują takiego faceta, pomimo tego, że jest "czuły, kochający, męski, przystojny". Około 70% kobiet wypowiadających się w tym temacie, stwierdzają "zostaw go, zmień model, znajdź większego." Moje pytanie brzmi, czy ja jako facet, nie super najdoskonalszy, z dość - nie ma co ukrywać - małym sprzętem, który jest poniżej norm, mam jakiekolwiek szanse na to, by dziewczyna jakakolwiek nie "wymieniła mnie na nowszy model", czy mam w ogóle szanse na jakiekolwiek doznania miłosne, które nie będą dla mnie wstydem? O sprawach np. małżeństwa to nawet nie myślę, bo wiem to z góry, że żona z powodu małego członka prędzej czy później mnie zdradzi - nie oszukujmy się, biologii za nic nie da się obejść.
Dodatkowa sprawa to ta, że nie mam absolutnie żadnego doświadczenia w tych sprawach, wiec to tym bardziej pogarsza moja sytuację, a jak zdobędę doświadczenie bez praktyki?

Mam jakiekolwiek szanse, na jakiekolwiek życie erotyczne, czy mogę już z góry założyć, że nie mam najmniejszych szans?

Odnośnik do komentarza
Gość Laleczka Barbi

Na wymianę na "nowszy" model masz małe szanse z racji swoich ledwie 20 lat, natomiast na wymianę na "lepszy" - jak największe. Niestety, ale "czuły, kochający, przystojny" to tylko preludium do całej reszty, przy której 9 cm jest i będzie wyłącznie bezradne.

Odnośnik do komentarza
Gość szczerze i wprost

Zdecydowanej większości, jakieś 98% - tak. Ale nie 100%, bo zawsze jakaś mniej wymagająca może się znaleźć, albo niedoświadczona i zbyt wstydliwa, żeby skakać w bok. Oczywiście idealnie byłoby, gdybyś braki w spodniach nadrabiał portfelem - niezaspokojona samica nie szuka innego bolca, jeśli może się wyżyć na zakupach i zwykle kasa trzyma samicę przy facecie najskuteczniej.

Odnośnik do komentarza
Gość szczera124

Słuchaj, wiele kobiet woli palcem niż penisem. 0 ryzyka ciąży. Chorób wenerycznych. Taniej bo bez antykoncepcji/prezerwatywy. Dłużej bo bez przedwczesnego wytrysku. Lepiej bo dokładniej i po łechtaczce. Większość kobiet ma orgazm łechtaczkowy a penis łechtaczki nie dotyka podczas stosunku. 95% kobiet w związkach woli palcówkę ale większość tego nie przyznaje. Możesz jej dać niesamowite przeżycia z małym i bądźmy szczerzy faceci z małym bardziej się starają i są nieraz lepsi niż ci z dużym...

Odnośnik do komentarza
Gość zalamana konicznoscia istnienia

WYPOWIEM SIE Z MOJEGO PUNKTU WIDZENIA MNIE OSOBISCIE NIEITERESUJE TAK BARDZO WIELKOSC PRZYRODZENIA ,ALE CZLOWIEK WEDLUG MNIE MASZ JAK NAJBARDZIEJ SZANSE NA UDANE ZYCIE EROTYCZNE ,AWIAZEK MALZENSTWO. TYLKO DZIEWCZYNA MUSI MYSLEC GLOWA A NIE INNA CZESCIA CIALA, JEST WIELE POZYCJI DLA MALYCH CZLONKOW KTORE DAJA SATYSFAKCJE PARTNERCE.

Odnośnik do komentarza
Gość wymyślne pozycje

zalamana konicznoscia istnienia
JEST WIELE POZYCJI DLA MALYCH CZLONKOW KTORE DAJA SATYSFAKCJE PARTNERCE.

Teoretycznie. A w praktyce, to się sprawdza tylko z niedoświadczonymi dziewczynami. Te doświadczone unikają mężczyzn z małymi genitaliami, bo już wiedzą, jak wielka jest ta "satysfakcja".

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...