Skocz do zawartości
Forum

Lek Erozon Max na potencję


Gość a...l

Rekomendowane odpowiedzi

Gość spójrz na skład

Tylko troche bardziej od Mentosów i Tik-taków. Jego jedynym plusem jest spora zawartość argininy, ktora ma ścisly związek z mechanizmem erekcji. Ale za taką cenę odrobiny argininy w tabletce lepiej zjeść już jajecznicę z 5 jajek.

Odnośnik do komentarza

COŚ CIEŃKIE TE ODPOWIEDZI. Jeśli ktoś to stosował naprawdę, to na pewno może nam coś więcej o tym powiedzieć. To tak, jak wysiąść z malucha i próbować przejechać się FERRARI i lakonicznie powiedzieć --no, było fajnie...??? Sądzę że nie biorąc takich rzeczy, czy innych. Każdy z nas może napisać takie opowiastki.
Ja też dostałem maila i szukam na forach konkretnego opisu i tutaj znalazłem ,,,że erekcja -OK. a reszta to ściema, wygląda na to że w tym przypadku "Kolega" to stosował z pewnością. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Uwaga Erozon Max to jedna wielka ściema i oszustwo. Zgadzam się w pełni z wypowiedziami większości poprzedników. Super kolorowa stronka, super kolorowa reklama, super kolorowych specjalistów, super kolorowych opinii - uwaga tych samych i z aktualizowanymi w chwili wyświetlenia datami, do których oczywiście się nie dopiszecie. Zadzwoniła nawet przed wysłaniem jakaś niunia rozdająca super rabaty za każde następne opakowanie 50% ale UWAGA jedynie do pierwszego zamówienia. A po otrzymaniu w środku CO? Zwykła kupa! Czarno-biała uloteczka 7,5x10,5 cm. Producenta brak. Wyprodukowano w UE. Dystrybutor OPUSNET sp zoo Skład: L-Arginina HCL, ekstrat z korzenia żeń-szenia, ekstrat z owocu buzdyganka ziemnego. Stosując na wszelkie sposoby i tak pozostaje zwykłą kupą. Erozon Max nic nie zmienia! Jedynie nastawienie, ale oczywiście do czasu. Wyrzucony pieniądz. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Panowie nie dajmy się podpuszczać złodziejom i oszustom. Mimo tych kolorowych kłamliwych reklam i fałszywych opinii o 3-4, 30 minutowych stosunkach podrząd, których być może w większości nie osiągamy a na pewno nie z pomocą Erozon Max i innych takich specyfików, mądre żony i tak nas kochają, nie chcą odejść, brać rozwodu bo wiedzą że seks nie jest jedynym i głównym fundamentem małżeństwa a przede wszystkim prawdziwej miłości. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Daniel2015

Witam, zarzywam ErozonMax od 2 tygodni i jak na razie to pierwsze i ostatnie opakowanie ktore kupiłem. Naprawdę NIE POLECAM. Muszę poszukać czegoś innego , widziałem erecticplus w internecie , nie wiem czy ktoś zna ten product, algo jeżeli ktoś zna jakiś inny który mógłby mi polecić

Odnośnik do komentarza

To co tu tak opisujecie to są pierdoły to wcale nie wydłuża seksu anie nie zwiększa ponęcę czy nawet ochoty na sex no i nie masz lepszych wytrysków biorę to już około 25 dni według zaleceń i nie działa wcale, a zakupiłem bo sam dochodziłem przed żoną więc naczytałem się pozytywnych postów no i bach wydałem 175 zł. na marne również dobrze mogłem kupić witaminę C. Nie warto wydawać kasy to i tak nie działa ! Chyba ze po zażywaniu przez 6 miesięcy, co dziennie po 2 szt. Któregoś dnia w zażyłem 3 szt. no i przed stosunkiem jeszcze jedną no i co sie stało... Doszedłem jak zawsze w moim czasie czyli szubko zbyt szybko a mówimy tu o 2 minutach. a też sie naczytałem ze ma wydłużyc od 6 do 8 i nawet 10 minut, zwykła ściema i nabijanie pieniędzy farmaceutą i firmie !

Odnośnik do komentarza
Gość Misiaczek_1

Naciągacze zawsze byli, są i będą. Towarzyszą nam w każdym dniu naszego życia. My musimy bronić się przed nimi. W tym przypadku wystarczy nie wstydzić się ponieważ nie ma czego i iść do lekarza, poprosić o wypisanie recepty na lek o nazwie "SILDENAFIL MEDANA" ( w aptece nie dajcie sobie wcisnąć innego-podobnego). Jest to odpowiednik VIAGRY, ale w uczciwej aptece można kupić 4 tabl. po 100 mg już nawet za kilkanaście złociszów, w innych góra 24 zł.

Odnośnik do komentarza
Gość pizzermanek

Dajcie spokój skoro ktoś nie używał Erozon Max niech się nie wypowiada Ja mogę powiedzieć na własnych doświadczeniach, że przyniósł porządane efekty moja żona świadkiem.. Spróbujcie czegoś dopiero HEJTUJCIE..

Odnośnik do komentarza
Gość Adrianek73

Ja zamówiłem testowo jedno opakowanie. Czy jestem zadowolony? Na tym etapie jeszcze nie mogę się wypowiadać jednoznacznie gdyż zacząłem go brać zaledwie parę dni temu. Co do samych erekcji... czy się poprawiły? Może nie aż tak bardzo jak jest obiecywane ale czuję różnicę... na pewno zwiększył mi się popęd co już jest dla mnie sporym sukcesem po kilku ładnych latach małżeństwa :) Czyli nie jest źle jak przedstawiają to co niektórzy na tym forum.

Odnośnik do komentarza

nie bierzcie żadnych leków, nie dajcie sie nabierać na ten cały świnski szajs, organizm jest tak skonstruowany ze sam sobie wszyskto reguluje odpowiednio - nie można w niego ingerować!!! a jak będziesz miał twardszy po tym leku, to pewnie dlatego że sie bardziej skupiałeś na reakcjach po leku.

Odnośnik do komentarza
Gość Józio 41

a jak jest z ilością spermy, bo sama erekcja bez obfitego wytrysku to nie przyjemność dla mężczyzny, a kobiety też lubią czuć spermę i w cipce i w buzi. Notabene, seks bez lubrykanta/spermy może zatrzeć śluzówkę pochwy kobiety i zamiast rozkoszy dać ból.
Tantrycy szczycą się suchym orgazmem, czyli bez wytrysku. Co na to kobiety?

Odnośnik do komentarza
Gość jak to jest

Poczytajcie lepiej o tym, żeby unikać estrogenów (len, soja, jakiekolwiek piwo itp.), a dostarczać sobie testosteron i androgeny (nalewki z pyłku sosny i korzenia pokrzywy). Są dobre strony o tej tematyce, większość po angielsku. Pozdro

Odnośnik do komentarza

ja nie wiem jak można w ciemno kupować cokolwiek na podstawie mailowej albo samowyskakującej reklamy,
nie znając składu tego specyfiku,
to jest polowanie na jeleni którzy wierzą w cuda i nie dotyczy to tylko leków na potencję ale wszelkich "cudownych środków" na wszystko, porost biustu, schudnięcie, nauczenie się obcego języka w dwa tygodnie, niestety cudów nie ma

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...