Skocz do zawartości
Forum

seks


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem.
Jestem z chłopakiem 5 miesięcy, znamy się od 3 lat. Mamy po 19 lat.
Denerwuje mnie w nim jedna rzecz. Otóż non stop co się nie spotkamy daje zawsze jakieś głupie podteksty, nie dosłowne oczywiście, na temat seksu. Czuję od niego chwilami taką presję i odnosze wrażenie, że jest on tylko ze mną dlatego żeby się ze mna przespać i tyle. Uważam tak, ponieważ cały czas nadaje o seksie, jest niewyżyty po prostu(wiem żę to normalne,że go pociągam i dlatego jest napalony,ale mógby się chwilami pochamować, mowilam juz mu o tym, a on ze to jest od niego silniejsze i przy mnie myśli tą drugą "głową").Ostatnio jakieś 3 tygodnie temu pierwszy raz włożyliśmy sobie nawzajem ręce w majtki i zaczęliśmy pieścić lecz ja po chwili wyjęłam rękę i zawstydziło mnie to,poczułam się najzwyczajniej w świecie niezręcznie
On jeszcze mi rzuca podteksty że może jestem aseksualna...
I przez to się pokłocilismy mniej więcej. ja nie wiem już co zrobić aby do niego dotarło to, że nie jestem jeszcze gotowa na takie pieszczoty a tym bardziej na seks :(

Odnośnik do komentarza
Gość kamasutra2

A czy Ty lubisz być pieszczona, bo jeśli
nie chcesz ani pieścić ani być pieszczona to znaczy że musisz z tym poczekać, po prostu nie jesteś gotowa i nic na siłę. Lecz jeżeli podoba Ci się kiedy chłopak Cię dotyka, musisz przełamać wstyd. To Twoja decyzja i On musi się z nią pogodzić nie znaczy "nie"a nie "może".

Odnośnik do komentarza

Widać ,że on Cię seksualnie nie pociąga,nic nie piszesz o uczuciu ,bo to by było bardzo ważne,
z drugiej strony to Ci się nie dziwię ,bo rozpoczęcie współżycia wiąże się ze strachem przed niechciana ciążą,
jemu też nie można się dziwić ,że chce w naturalny sposób rozładowywać napięcie seksualne
i jak to pogodzić...

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
Gość zalamana konicznoscia istnienia

jak cie szanuje to poczeka do niczego sie niezmuszj ale okazuj chlopakowi poprzez pocalunki przytulanie i rozmowe ze go kochasz i ci sie podoba jest dla ciebie atrakcyjny chlopak jest mlody ciezko zapanowac mu nad emocjami musisz to zrozumiec powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...