Skocz do zawartości
Forum

Poczucie obrzydzenia podczas seksu.


Gość MarilynX

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MarilynX

Witam. Piszę, ponieważ od kilku miesięcy mam problem z uprawianiem seksu. Chodzi mianowicie o to, że w sytuacji kiedy mój partner pieści mnie oralnie odczuwam wstręt. Myśl, że on jest pomiędzy moimi udami bardzo źle na mnie działa. Nienawidzę kiedy podczas pieszczot mojego biustu patrzy na mnie. Działa to na mnie w sposób bardzo negatywny. Próbuję nie patrzeć, ale wtedy zaczynam myśleć. Tak samo jest z uprawianiem seksu. Czasami czuję się mało komfortowo kiedy czuję, że jego członek się we mnie porusza. Zupełnie tak jakby było to jakieś obce ciało - nie ciało mężczyzny, którego kocham. Czy to normalne? Chciałabym coś z tym zrobić, ponieważ jest to męczące... mój partner nie wie o tym, bo nie chcę go zranić, ale męczyć też się nie chcę. Czy powinnam pójść z tym do lekarza? Co o tym sądzicie? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość szczera baba

Przestańcie juz z tym seksuologiem, tu on nic nie poradzi. To jest klasyczna idiosynkrazja, niechęć fizyczna do partnera. Tu jedynie zmiana partnera moze pomóc.
To po prostu NIE TEN. Twoje ciało i psychika aż krzyczą Ci o tym głosno. Kocham to nie zawsze znaczy pożądam. Głupotą jest to ignorować, bo będziesz mieć z czasem coraz gorsze jazdy.

Odnośnik do komentarza
Gość kamasutra2

Nadal doradzam seksuologa gdyż nie jestem tak mądra jak szczera baba i nie wiem dlaczego można brzydzić się faceta a jednocześnie darzyć Go miłością. Bo jeszcze brak pożądania, mogę zrozumieć spadek libido itp. ale obrzydzenie to co innego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...