Skocz do zawartości
Forum

Brak kontaktów seksualnych u 25-latka


Gość i...m

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, mam 25 lat i niestety jestem prawiczkiem, co w moim wieku jest dość rzadko spotykane, szczególnie u faceta. Jestem singlem i pewnie wynika to z faktu, że mój rozmiar członka we wzwodzie jest, delikatnie mówiąc, mało satysfakcjonujący (12 cm). Ostatnio wpadł mi do głowy pomysł, by wybrać się do dziewczyny z ogłoszenia w celu "rozprawiczenia". Może brzmi to jak desperacja, ale dla mnie jest to bardziej ciekawość i chęć przeżycia stosunku. Jaka jest Państwa opinia w tej kwestii? Warto?

Odnośnik do komentarza
Gość anioł i demon

Ja bym Ci radziła żebyś zrobił to z kimś kogo kochasz a nie z prostytutką gdzie możesz jeszcze złapać jakiś syf. Ale faceci uważają że dla kobiety prawiczek to coś złego nie dla każdej.

Odnośnik do komentarza
Gość pewienR.

Nie idź, będziesz żałował. Poczekaj poznasz, pokochasz jakąś kobietę i ona na pewno nie będzie mieć problemów z wielkością Twojego członka, ani z tym że jeszcze jesteś prawiczkiem. A ciekawość, może Ci nieźle zaszkodzić.

Odnośnik do komentarza
Gość mała1991

SŁUCHAJ DAJ SOBIE SPOKÓJ Z PROSTYTUTKAMI!
poczekaj na prawdziwą miłość !!!
nie ważna jest długość penisa jeżeli chodzi o sex!

myslę że masz blokadę w głowie z tego powodu- dlatego też ciężko związać Ci się z jakąś kobietą. skorzystaj z porady SEKSUOLOGA ;) on pomoże i zobaczysz spojrzysz na wszystko inaczej :)

bez obaw ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...