Skocz do zawartości
Forum

Bez Zabezpieczenia, wytrysku i całkowitej penetracji.


Gość BezWiedzy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BezWiedzy

Witam!. Jestem 18 latkiem któremu w ostatnich 3 dniach szargają się nerwy. Jestem ze swoją partnerką prawie 2 lata. Nie uprawiamy sexu, ona i ja jeszcze jestesmy przed tym 1 razem, jedyne co to "Dajemy upust emocjom". Ostatnio przydażyła się głupia sytuacja gdzie to ona usiadła na moim przyrodzeniu powoli wprowadzając do pochwy. Wykonałem 2 delikatne ruchy (Nie jestem hojnie obdarzony, 13 cm) aby nie skrzywdzić kruszynki gdyż domyślam się jak ten 1 raz mógłby boleć. Wykonaliśmy to bez zabezpieczenia a moja dziewczyna była 3 dni przed okresem. Gdy wyjąłem członka zauwazyłem białą maź na jego główce której było dosyć sporo. Moje pytania brzmią:
-Czy ta maź to śluz w okresie bez płodnym? (Dziewczyna prowadzi kalendarzyk i wtedy miała podobno dzień bez płodny)
-Czy jest prawdopodobieństwo że mogła zajść w ciążę? Spóźnia jej się okres dopiero 1 dzień lecz panikuję jak cholera (Maxymalnie jej się spóźnił okres o 30 dni...)
-Po jakim czasie może ona wykonać test ciążowy?

Wiem że w internecie jest wiele podobnych tematów ale opinie w nich są podzielone więc wolałbym aby ktoś obeznany odniósł się do mojej sytuacji. Żyje w cholernym strachu, nie byłem gotowy do tego 1 razu a wyszło z głupiego uniesienia i boję się że to może mi wiele namieszać. Nieplanowana ciąża bez stosunku...
Błagam, pomóżcie.
Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, czy już Ci zamieściłeś na forum podobny wątek, w którym się udzieliłam, ale napiszę tutaj również.

1. Biały gęsty śluź oznacza dni niepłodne, lub infekcję dróg rodnych.
2. Nie, ryzyko jest niemalże zerowe,na prawdę niepotrzebnie panikujecie.
3. Test ciążowy najlepiej wykonać 14 dni od feralnego stosunku.

:)

Odnośnik do komentarza

Witam!
Dziękuję ci serdecznie za odpowiedź.
Trochę panikuje gdyż ostatnio miała w miare regularne okresy lecz może stres to wydłuża? :).
Poza tym mówi że swędzi ją gdzieś w okolicach pochwy (Nie byłem aby się z tym zapoznać). Upuściłaś mi trochę strachu lecz ta niepewność jeszcze została. Mam tylko nadzieję że nie doszło do przerwania błony dziewiczej gdyż miał to być ten "Magiczny i zorganizowany" czas :P.
Dziękuję! :)

Odnośnik do komentarza

No wiesz błona dziewicza nie do końca świadczy o utracie dziewictwa..
Tracimy dziewictwo wtedy, kiedy "duchowo" odbędziemy ten swój pierwszy raz. A nie jakieś tam włożenie na 2 sekundy i koniec.

Dziewczyna nie ma regularnych miesiączek, więc trudno ocenić, czy jej się spóźnia czy nie. Jeżeli miałoby dojść do zapłodnienia( a gwarantuję Ci, że nie doszło), to o spóźniającym okresie można mówić co najwyżej w przyszłym miesiącu.

P.S. Na przyszłość: Stres, przemęczenie, antybiotyki, infekcje dróg rodnych często wpływają na opóźnienie miesiączki :)

Odnośnik do komentarza
Gość szczera baba

Najlepiej w ogóle już przestańcie się pieprzyć, to i ciążofobie się skończą od zaraz. Dziewczątko nawet nie zna swojej własnej fizjologii, a za seks się zabiera i potem panika przed kolejna miesiączką. Dzieci nie powinny bawić się w dorosłych w taki sposób.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...