Skocz do zawartości
Forum

pierwszy raz


Gość kokokokola

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kokokokola

Witam a więc mam parę pytań w związku z tematem. Chciałabym przeżyć swój pierwszy raz w rocznice naszego związkku. Czy dzień po okresie albo w ostatni dzień okresu prz ynieregularnych miesiączkach jest bezpiecznym dniem? Oczywiście będziemy stosować prezerwatywe i seks przerywany ale czy to jest dobry dzien na to?

Odnośnik do komentarza
Gość kilka luźnych myśli

A może wybierz dzień niepłodny i pozwólcie sobie na prawdziwy seks bez prezerwatywy i nie jako przerywany?
Seks to nie tylko motoryka. To także wymiana energii między partnerami. W prezerwatywie to niemożliwe, tym samym doznania są bardzo niepełne dla obu stron. Cierpi na tym bardzo nie tylko satysfakcja fizyczna, ale przede wszystkim psychiczna.
Stosunek przerywany jest szkodliwy dla męskiej psychiki. Niektórzy sobie z tym jakoś radzą, dla innych stres tego rodzaju kończy się terapią. Jako metoda antykoncepcyjna - jest bezużyteczny. Czy warto się na to narażać?
Przemyśl to, zwłaszcza, że to ma być pierwszy raz, a on jest bardzo ważny i powinno to być niezapomniane przeżycie.

Odnośnik do komentarza
Gość Imogena

Oczywiście, to Wasza decyzja, ale chyba nie zrozumiałaś dyskutanta/dyskutantki - dni niepłodne to takie, kiedy antykoncepcja mechaniczna jest zbędna bo zapłodnienie jest fizjologicznie niemożliwe i może odbyć się tylko w drodze cudu.

Odnośnik do komentarza
Gość kokokokola

~Imogena
Oczywiście, to Wasza decyzja, ale chyba nie zrozumiałaś dyskutanta/dyskutantki - dni niepłodne to takie, kiedy antykoncepcja mechaniczna jest zbędna bo zapłodnienie jest fizjologicznie niemożliwe i może odbyć się tylko w drodze cudu.

Dobrze tylko ja mam neregularne miesiączki i trudno mi jest wyznaczyć dni nie płodne

Odnośnik do komentarza
Gość Kamill25

Przerażają mnie wasze wpisy - tylko dziewczyna, jej odczucia i ciąża. A gdzie w tym wszystkim chłopak i jego odczucia? Sprowadziłyście go do roli zakapturzonego tłoka do defloracji. A tymczasem on też ma psychikę i swoje potrzeby, które macie głęboko w doopach. To jest przykre i instrumentalne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...