Skocz do zawartości
Forum

Problem z erekcją przy pierwszym razie.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak jak napisane jest w tytule mam problem z erekcją, mianowicie. Jakiś tydzień temu miałem swój pierwszy raz z moją dziewczyną którą jestem pewien kocham i z odwzajemnieniem. Podczas pieszczot i naprawdę długiej gry wstępnej było bardzo dobrze lecz gdy przyszedł już moment na że tak powiem wejście to mój penis praktycznie wgl. nie stał, był miękki jak makaron co mnie bardzo zdziwiło bo podczas masturbacji stoi naprawdę na baczność :) Dziewczyna powiedziała że to nic i że każdemu może się zdażyć gorszy dzień, co nie znaczy że nie zaspokoiłem jej na inny sposób.Chciałbym się dowiedzieć czy to że masturbuje się raz na dzień lub czasem co 2-3 dni to ma wpływ na ten brak erekcji? Mogę dodać że podczas jej rewanżu za moje "uslugi" mianowicie gdy ona zabrała sprawę w swoje ręce to on w jakimś tam stopniu się podniósł.

Odnośnik do komentarza
Gość krótko i szczerze

18-letni dzieciaku, po prostu nie radzisz sobie ze stresem spowodowanym seksem. Poczekaj z tym jeszcze po prostu. To nie jest coś, z czym nalezy się spieszyć, a tym bardziej próbować "na skróty" pominąć jakis etap oswajania się z tą czynnością.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...