Skocz do zawartości
Forum

Brak orgazmu podczas stosunku z partnerem


Gość gabiku

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gabiku

Witam ! Mam 20 lat ,ponad poł roku temu przeżyłam swoj pierwszy stosunek seksualny , początki byly trudne :ogromny bol nie do zniesienia ,no i oczywiście brak jakiejkolwiek przyjemności z seksu , myślałam ze na początku tak musi byc bo zycie to nie film , niestety trwało to bardzo długo (bylam z tym nawet u lekarza , powiedziano mi ze potrzeba cierpliwości i czasu zeby rozciągnąć pochwe pon jest ona bardzo ciasna i poźniej ból powinien ustapić )po baaardzo długim oczekiwaniu tak tez się stalo (czasami pojawia sie lekki bol , ale nie jest to juz to co na początku ) mineło sporo czasu ,ból ustąpił a orgazmu jak nie bylo tak nie ma , próbowaliśmy sie kochać w roznych pozycjach lecz nic to nie dało (natomiast z osiągnieciem orgazmu waginalnego nie mam żadnego problemu)(moje mięśnie Kegla dzialaja jak trzeba moge je zaciskać i rozluźniać) Proszę o poradę bo juz oboje zaczęliśmy wątpic że to kiedyś nadejdzie

Odnośnik do komentarza
Gość Władzia

znany
"natomiast z osiągnieciem orgazmu waginalnego nie mam żadnego problemu"
Rozwiń wątek.

A co tu rozwijać? Przecież z tego bełkotu widać wyraźnie, że ona nie ma pojęcia co to orgazm.

Odnośnik do komentarza
Gość jolanta18

Miałaś na myśli orgazm łechtaczkowy,
większość kobiet musi się nim zadowolić wynika to z braku edukacji kobiet jak i mężczyzn. Musicie szukać,
zmieniać techniki pobudzania, kobiety w odróżnieniu od mężczyzn mogą doświadczyć wiele różnych rodzajów orgazmów. Może się to zmienić również po urodzeniu dziecka, najważniejsze żebyście rozmawiali o tym co Ci sprawia przyjemność bo na to nie ma reguły, każda z nas jest inna.

Odnośnik do komentarza

Nie można się z tym pogodzić. Moim zdaniem problem tkwi w Tobie, albo w partnerze. Może nie pociągacie się na tyle, żebyś miała orgazm. Jeżeli się mylę to może dobra była by gra wstępna, typu pieszczoty, albo seks oralny, pieszczeni sutków lub romantyczny masaż. Co do orgazmów występują 3: sutkowy, łechtaczkowy i pochwowy. Z doświadczenia wiem, że łechtaczkowy jest najsilniejszy. Polecam spróbować pozycji na łyżeczkę, gdzie partner będzie mógł pieścić Ci zarówno łechtaczkę jak i piersi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...