Skocz do zawartości
Forum

Preejakulacja przy ocieraniu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przedstawię krótko sytuację:
- partnerka w bieliźnie
- ja bez bielizny
- brak wytrysku od 2-3 dni
- ocieram penisem o narządy rozrodcze partnerki
- partnerka ma dni płodne

Tutaj pytanie: czy przy dostaniu się preejakulatu na majtki partnerki istnieje szansa zapłodnienia? Pytanie może być niedorzeczne ale bardzo mnie stresuje ta sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Gość Juliusz67

~o tempore o mores
Mądry człowiek stosuje pewną zasadę: Jak coś stresuje, to się tego unika. Proste.

Odpowiedź na Twoje pytanie brzmi: szansa jest minimalna.

Nie wymagajmy mądrości od 16-latka - przecież to jest jeszcze dziecko! A dzieci, wiadomo, powinny się uczyć, a nie seksić. Taki dzieciak nie jest gotowy na bycie ojcem, sam jeszcze wymaga opieki i utrzymują go rodzice.

Chłopcze - seks to nie zabawa, czy żarty. To poważna, biologiczna czynnośc, w wyniku której rodzą się dzieci. Jesteś na to zbyt niedojrzały psychicznie i społecznie.

Odnośnik do komentarza

Kolejny temat z serii: spojrzałem w oczy dziewczynie i na pewno jest już w ciąży - czy urodzi chłopca, czy może dziewczynkę?

Tak to jest, jak niedouczone dzieci na chama próbują spraw zarezerwowanych dla ludzi dorosłych.
p.s. Czy w tych porąbanych gimnazjach nie uczą już, co to jest seks i jak dochodzi do ciąży? Dramat po prostu.

Odnośnik do komentarza
Gość Anonim-nastolatek

Jestem w 1 klasie liceum to mogę powiedzieć jak jest :)
W gimnazjum o stosunkach seksualnych na Wychowaniu Do Życia w Rodzinie były może 3-4 lekcje. Nie wiem czy kiedyś też tak było ze ta lekcja była raz w tygodniu, co więcej teraz dzieli się na grupy chłopaków i dziewczęta. Wiec lekcje odbywają się co 2 tygodnie a tematy dla grup są różne. W liceum z mojej 30 osobowej klasy na WDŻ chodzi 7 osób, bo przecież 'to jest nie potrzebne i zabiera czas.' I właśnie dlatego pojawiają się takie pytania w internecie :)
Sam pewnie jestem zielony w tych sprawach... no ale nie aż tak bardzo jak autor pytania.

Odnośnik do komentarza

~Anonim-nastolatek
Jestem w 1 klasie liceum to mogę powiedzieć jak jest :)
W gimnazjum o stosunkach seksualnych na Wychowaniu Do Życia w Rodzinie były może 3-4 lekcje. Nie wiem czy kiedyś też tak było ze ta lekcja była raz w tygodniu, co więcej teraz dzieli się na grupy chłopaków i dziewczęta. Wiec lekcje odbywają się co 2 tygodnie a tematy dla grup są różne. W liceum z mojej 30 osobowej klasy na WDŻ chodzi 7 osób, bo przecież 'to jest nie potrzebne i zabiera czas.' I właśnie dlatego pojawiają się takie pytania w internecie :)
Sam pewnie jestem zielony w tych sprawach... no ale nie aż tak bardzo jak autor pytania.

Nie sądzę że jestem aż tak zielony jak sądzisz, ponieważ mimo wszystko każda sprawa z preejakulatorem to sprawa dyskusyjna :) Ale prawda jest taka, że wiele więcej przeczytałem w internecie o stosunkach płciowych, niż wysłuchałem na lekcjach WDŻ. Ciężko nie być niedoinformowanym jak o wychowaniu do życia w rodzinie uczy niezamężna bezdzietna katechetka, która prowadzi tematy o tolerancji do osób homoseksualnych.

Odnośnik do komentarza
Gość doczytaj lepiej

~fella41
@cardiolka
Wskazany artykuł jest tak samo "rzetelny" jak podobny na tutejszej witrynie https://portal.abczdrowie.pl/na-czym-polega-stosunek-przerywany

Takie artykuły mają ogłupiać czytelników. Piszą je niedouczeni dyletanci, którzy mają płacone za nawoływanie do kupowania i faszerowania się chemią.

Sama ogłupiasz czytelników.
1. Tam są same fakty.
2. Tam nie ma nic o jedzeniu chemii.

Odnośnik do komentarza

Widać że tobie nic nie dała umiejętność czytania, bo jak się nie ma wiedzy, to poleca się wskazane bzdury.

Pierwszym w brzegu przykładem jest nieznajomość autorki co zalicza się do wskaźnika Pearla. Nie to co twierdzi w artykule, że wskaźnik pokazuje skuteczność przy idealnym stosowaniu. Pokazuje trudność i poziom błędów w stosowaniu. Takich kwiatkow w linkowanym przez ciebie artykule jest więcej, więc nie rozpowszechniaj dezinformacji kretynko.
Nie bierz się za sprawy o których nie masz zielonego pojęcia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...