Skocz do zawartości
Forum

Problemy z penisem


Gość Myszorek89

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Myszorek89

Witam tak jak w temacie mam wielki problem z moim penisem.
Ostatnim czasem miałem silny ból głowy trwało to jakieś 6 dni lekarz wypisał mi antybiotyki Anapran i Duomox i od tego czasu zaczeły się moje problemy że moj penis wogóle nie reaguje cały czas jest w spoczynku
jedynie jak jestem podniecony to wstaje i znów opada.
Nie moze osiagnąć pełnego zwodu.
Już teraz nie wiem co mam zrobić
a mam dopiero 26 lat :(

Odnośnik do komentarza
Gość wyluzuj chłopcze

Po pierwsze: Anapran NIE JEST antybiotykiem, tylko lekiem przeciwbólowym i przeciwzapalnym. Ze względu na wpływ na prostaglandyny, może powodowac rózne dziwne skutki uboczne, w tym przejściowy spadek potencji.

Po drugie. ZWÓD - to jest pojęcie z taktyki wojskowej. Jak to się ma do erekcji, czyli WZWODU??? Bo ja osobiście związku i logiki nie widzę.

Po trzecie: być może Twój problem wcale nie jest polekowy, tylko związany z samą przyczyną bólu głowy. Nic nie piszesz, czy leki zadziałały. Nie piszesz, co było przyczyną farmakoterapii (zapalenie zatok?).

Odnośnik do komentarza
Gość Myszorek89

A wiec tak lekarz stwierdzil ze to tylko grypa i nic mi nie będzie on sam nawet nie mógł stwierdzić co mi jest to poprostu jakas masakra.I jeszcze co najlepsze zaczeły mnie nerki boleć i nie wiem teraz co zrobić mój penis nawet jak wstaje ale bardzo rzadko jest dziwny bo nawet nie jest tak ukrwiony jak dawniej i co mam z tym fantem teraz zrobić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...