Skocz do zawartości
Forum

Seks przerywany z prezerwatywa


Gość Marti_i

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukałam w internecie odpowiedzi ale nie mogę nic znaleźć. Szukam chyba trochę pocieszenia. Ogólnie jestem młodą, mam 18lat,moj chłopak jest 4lata starszy. Wspolzylismy juz dwa razy i teraz miałam okres, który mi się kończy, wiec niedługo dojdzie do kolejnych razow. Chciałabym się dowiedzieć czy jeśli uprawiamy seks z prezerwatywa i jeśli on wyciąga przed czasem powinnam się denerwować? Nie chce żeby uprawianie seksu przynosiło Mo więcej stresu niż przyjemności.. Wiem ze nigdy nie ma pewności w 100%

Odnośnik do komentarza

Marti_i, jak sama stwierdziłaś, nigdy nie ma 100% gwarancji, ale seks przerywany w prezerwatywie jest dość skuteczną metodą antykoncepcji (o ile prezerwatywa jest dobrze nałożona i nieuszkodzona). Pomyśl jednak, czy na pewno czujesz się gotowa na seks, skoro mimo stosowania antykoncepcji, masz obawy, boisz się ewentualnej ciąży. Czy seks w Twoim przypadku nie wiąże się przypadkiem z większym stresem niż przyjemnością? Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość na chłodno

Współczuję temu chłopakowi. Nie wiesz, jaką krzywdę mu robisz. Dla mężczyzny seks w prezerwatywie jest pozbawiony wielu bodźców sensualnych, a jak na dodatek jeszcze ma uważać, żeby ejakulować w tej prezerwatywie na zewnątrz, to niebawem zrobisz z niego nerwicowca, bo to normalne dla męskiej psychiki nie jest. Ale zostawmy prezerwatywę. Wystarczy ten stres z wyciąganiem na czas. Pozbawiasz go naturalnych odczuć (ejakulacja wewnątrz, na spokojnie i normalny odpoczynek po niej) i w ten sposób wyhodujesz kolejnego impotenta lub przynajmniej pacjenta seksuologa z poważnymi problemami. Przy okazji pozbawiasz i siebie uczuć płynących z normalnie przebiegającego zbliżenia - bliskości i zespolenia, ale tego tłumaczyć nie ma co - zrozumiesz, jak dorośniesz i przeżyjesz seks bez tych dziwnych warunków z Twojej strony. Obawa przed ciążą to tylko wierzchołek góry lodowej.

Odnośnik do komentarza
Gość nie wyziębiaj umysłu

~na chłodno
Współczuję temu chłopakowi. Nie wiesz, jaką krzywdę mu robisz. Dla mężczyzny seks w prezerwatywie jest pozbawiony wielu bodźców sensualnych, a jak na dodatek jeszcze ma uważać, żeby ejakulować w tej prezerwatywie na zewnątrz, to niebawem zrobisz z niego nerwicowca, bo to normalne dla męskiej psychiki nie jest. Ale zostawmy prezerwatywę. Wystarczy ten stres z wyciąganiem na czas. Pozbawiasz go naturalnych odczuć (ejakulacja wewnątrz, na spokojnie i normalny odpoczynek po niej) i w ten sposób wyhodujesz kolejnego impotenta lub przynajmniej pacjenta seksuologa z poważnymi problemami. Przy okazji pozbawiasz i siebie uczuć płynących z normalnie przebiegającego zbliżenia - bliskości i zespolenia, ale tego tłumaczyć nie ma co - zrozumiesz, jak dorośniesz i przeżyjesz seks bez tych dziwnych warunków z Twojej strony. Obawa przed ciążą to tylko wierzchołek góry lodowej.

Na jakiej podstawie twierdzisz że zostanie impotentem? Podpierasz się wiedzą z takich artykułów?
https://portal.abczdrowie.pl/na-czym-polega-stosunek-przerywany

Odnośnik do komentarza
Gość andriel

nie powinnaś się stresować. Jeśli jednak to dla ciebie za mało to współżyjcie tylko w dni niepłodne, wtedy wpadka będzie niemożliwa. Bardzo łatwo i dokładnie wyznaczysz je testerem np Afrodytą na ślinę. Nie jest to drogie urządzenie a jest bardzo pomocne

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...