Skocz do zawartości
Forum

Prezerwatywa


Gość refinek1

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, mianowicie mój penis ma wymiary 20cm długości i 15 cm obwodu i gdy zakładam prezerwatywe XL starczy mi an 3/4 dlugosci penisa i dalej jest prawie nie mozliwe rozwinać, to moja wina ze zle zakladam czy prezerwatywy za male?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o prawidłowe zakładanie prezerwatywy → http://www.durex.pl/odkrywanie-seksu/graj/le%C5%BCy-jak-ula%C5%82/

Panowie z obwodem penisa w okolicach 15 cm powinni używać prezerwatyw w rozmiarze XL (magnum XL). Rozmiar duży prezerwatywy (magnum) polecany jest dla mężczyzn z obwodem penisa w stanie erekcji około 14 cm. Jeśli penis ma poniżej 14 cm w obwodzie w czasie wzwodu, należy wybierać kondomy w rozmiarze standardowym (ultimate).

Odnośnik do komentarza
Gość Niestandardowy

Mam dokładnie te same wymiary i ten sam problem. To nie są standardowe rozmiary tylko już znacznie wykraczające poza standard. Przeciętną prezerwatywę ciężko było mi przełożyć przez główkę a jak już się udało założyć i rozwinąć to szybko mi się zsuwała podczas stosunku. Obecnie jest już łatwiej bo na rynku pojawiło się trochę XL-ek ale i te czasami nie za bardzo pasują więc zwyczajnie trzeba kupować przymierzać i testować i przede wszystkim odpuścić sobie rozmiar standardowy UE

Odnośnik do komentarza
Gość wulkanizator 23

jesteś niestandardowy!!! Z takim penisem, 20cm i śr. <5cm ,<br /> to tylko do Janowa Podlaskiego, tylko uważaj, bo klaczki kopią, i możesz zaryć nosem w gówno końskie.
Ale, jeżeli trafisz na wieloródkę, to może Ci da, ale nie z gumą. Zatem dobrze zabezpieczcie się: dzień niepłodny i globulka Oval Patentex
SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
No, możesz zamówić prezerwatywę z czarnej gumy u wulkanizatora samochodowego. Przyjemność bedzie jak z lizania cukierka przes szybe/gume. Nara.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...