Skocz do zawartości
Forum

Brak erekcji


Gość Niechciany

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Niechciany

Witam. Wiem że dużo tu tematów tego typu ale chciałem opisać swój przypadek.
Podczas masturbacji mam wytrysk z miękkiego penisa, nawet przy dziewczynie mi nie staje. Chciałbym poznać jakąś naturalną metodę na poprawienie tego stanu. Żadnych tabletek, mam problemy z żołądkiem i wątrobą.
Uprawiam sport i rzadko piję alkohol.

Odnośnik do komentarza

Kwatuszku, to niekoniecznie TU jest problem.

~Niechciany, Jeśli masz zaburzenia żołądka i wątroby, to zapewne albo bierzesz na to jakieś leki, np. zmniejszające wydzielanie kwasu w żoładku, alebo regulujące pracę wątroby. Leki takie osłabiają erekcję. Dodatkowo może być problem z wchłanianiem jakichś składników pokarmu (czyli niedobory jakościowe), który zwykle współistnieje z problemami w przewodzie pokarmowym. Nalezy też pamiętac, że wiele chorób wątroby jako jeden z pierwszych objawów daje zaburzenia libido, gdyż to wątroba dystrybuuje liczne hormony w organizmie i jeśli ona szwankuje, to mamy szereg objawów z pozoru niezwiązanych z nią, a właśnie z działaniem hormonów. I obowiązkowo: wykonać test obciążenia glukozą i lipidogram.

Nie ma co strzelać ze sposobami, jesli nie znamy przyczyny, bo i tak będą wtedy nieskuteczne. Trzeba o tym porozmawiać z dobrym, zaufanym lekarzem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...