Skocz do zawartości
Forum

Czy moge byc w ciazy?


Gość Magdalena_x18

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Magdalena_x18

Witam. Wczoraj, tj. 24.04 uprawialismy z chlopakiem seks po alkoholu. Niestety bez zadnego zabezpieczenia. I stad moje pytanie, czy moge byc w ciazy? Wczesniej okresu dostalam 11.04 i z ulga odetchnelismy, poniewaz 09.04 rowniez uprawialismy seks bez zabezpieczenia. Dzien pozniej (10.04) wzielam tabletke "Dzien po" i nastepnego dnia dostalam okresu. Skonczyl sie 16.04 a 8 dni pozniej, czyli 24.04 znow zrobilismy to bez zabezpieczenia. W marcu okresu dostalam 7 a skonczyl sie 11 dnia msc. Jakie sa szanse, ze moge byc w ciazy? Mamy po 18 lat.

Odnośnik do komentarza
Gość Laleczka Barbi

Tak. Mogło dojść do zapłodnienia i odbywając stosunek płciowy należało się z tym liczyć. Żal tylko ew. dziecka - mieć niedojrzałą matkę to musi być prawdziwy dramat.
Ja też się dziwię takim lasiom. Najpierw się taka uchleje, potem bezmyślnie pieprzy, a na końcu, jak już wytrzeźwieje, włącza się takiej coś jak mózg, a może tylko strach przed ciążą i huzia na forum ze zwierzeniami. A potem i tak zeżresz tabletkę "dzień po", niezależnie, co tu przeczytasz. I za parę dni powtórzysz zabawę.
Niby masz 18 lat i jesteś kalendarzowo dorosła, ale zachowanie dziewczynki z piaskownicy - dziecinada i żenada.

Odnośnik do komentarza
Gość matka 17-latki

Policzyłam uważnie i powiem krótko - zrobiłas to dokładnie w dni płodne. Powinszować?
Szczerze, to gdybym się dowiedziała, ze moja córka, która przez kilkanaście lat wychowywałam na porządną kobietę odwala takie numery jak seks w wieku lat nastu i to po alkoholu, to bym ją chyba zatłukła i miłość nie miałaby tu nic do ukarania za robienie z siebie szmaty. Córka nie powinna przynosić rodzicom wstydu, a siebie sama szanować i postępować rozsądnie, gdzyż dzięki temu zaoszczędza się młodej dziewczynie mnóstwa problemów, w tym takich ciąż po zachlaniu. Zastanów się nad tym, co robisz ze swoim życiem. Tak, to Twoje życie, ale okiem matki, postępujesz głupio.

Odnośnik do komentarza
Gość Magdalena_x18

~matka 17-latki
Policzyłam uważnie i powiem krótko - zrobiłas to dokładnie w dni płodne. Powinszować?
Szczerze, to gdybym się dowiedziała, ze moja córka, która przez kilkanaście lat wychowywałam na porządną kobietę odwala takie numery jak seks w wieku lat nastu i to po alkoholu, to bym ją chyba zatłukła i miłość nie miałaby tu nic do ukarania za robienie z siebie szmaty. Córka nie powinna przynosić rodzicom wstydu, a siebie sama szanować i postępować rozsądnie, gdzyż dzięki temu zaoszczędza się młodej dziewczynie mnóstwa problemów, w tym takich ciąż po zachlaniu. Zastanów się nad tym, co robisz ze swoim życiem. Tak, to Twoje życie, ale okiem matki, postępujesz głupio.

Od 28.04 zaczynaja mi sie dni plodne a koncza 04.05. Wiem, to byl moj blad ale przynajmniej od 3 lat mam stalego partnera. Moze to w tym wieku jeszcze nic, ale skoro juz tyle jestesmy, to sie ciesze ze chociaz z nim a nie z kims przypadkowym.

Odnośnik do komentarza

Magdalena_x18, skoro zdecydowaliście się z partnerem na seks, weźcie na siebie odpowiedzialność i pomyślcie o antykoncepcji. Nie może być tak, że po każdym stosunku bez zabezpieczenia będziesz się zastanawiała, czy przypadkiem nie zaszłaś w ciążę, a potem pełna obaw leciała do apteki po "tabletkę po". Takie tabletki nie są bez wpływu na Twój organizm. Idź do ginekologa, zbadaj się i poproś o środki antykoncepcyjne. Będziesz czuła się bezpieczniej i będziesz miała większy komfort ze zbliżeń. Cóż to za satysfakcja, kiedy kochasz się z partnerem, myśląc, czy dojdzie do zapłodnienia, czy nie. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...