Skocz do zawartości
Forum

Mały Penis


Chłopak12

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tezmamgubosc11ipol

Nie wiem jakie ty gumki kupujesz normalne gumki pasuje jak ulal na 11.5cm grubosci

Kochales sie w nich juz ?
ja owszem mialem wrazenie jakby guma na przyrodzeniu chodzila podczas seksu ale prezerwatywa nie spadała , moze przetestuj z kobieta do ktorej cos czujesz hmm ?

PS: tez mam kompleks ze 11.5cm grubosci to malutko :( ale nic z tym nie poradzisz niestety nie ufaj specyfikom to tylko jest skok na twoja kase i te wszystkie reklamy maja ci zrobic burdel pod czaszka

Co do stresu to wiem co to jest....
kiedys bylem w aptece aby wlasnie
przetestowac durexy close-fit...
poprosilem o paczke babka nie miala
z tylu jakis mistrzy w garniaku jak to usluszal cicho sie zasmial a babka
za lada miala glupia mine... tragedia

Odnośnik do komentarza

PS: tez mam kompleks ze 11.5cm grubosci to malutko :( ale nic z tym nie poradzisz niestety nie ufaj specyfikom to tylko jest skok na twoja kase i te wszystkie reklamy maja ci zrobic burdel pod czaszka
GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG
do chuja pana przestańcie podawać obwody siurków, a raczej średnicę, gdyż jest to mało wyobrażalne i trzeba przeliczać na średnicę. Zatem 11,5 cm daje średnicę 3,6 cm i jest to cienias!!!!

Odnośnik do komentarza

Właśnie o to chodzi.Nie rozmiar a technika...itd.Ale nie chce nic mówić, ale duży penis daje pewność siebie (niestety!).Wszystko tkwi w głowie, więc jak wy mierzycie,że wychodzi wam 11,5cm grubości?Ja mam jakieś 15 cm dł. i 12,5 gr.

Odnośnik do komentarza

Siemanko, miałem ten sam problem i strasznie mi to utrudniało kontakt z kobietami i powodowało wstyd na wielu płaszczyznach życiowych, więc w poszukiwaniu odpowiedzi przeszukałem cały internet i trafiłem na ten produkt - http://nikodream.cfolks.pl/LINK (jeśli nie możesz kliknąć - skopiuj w pasek przeglądarki i wciśnij Enter haha, czasami na forum linki nie działają bezpośrednio), poprawił moją pewność siebie i zwiększył rozmiar penisa o około 3 cm, ale wiadomo najważniejsze jest podejście mentalne i " nie sprzęt a technika robi z ciebie zawodnika " haha, więc nad tym też trzeba popracować, jeśli ci pomogłem lub wam!, daj znać!, pozdrawiam i powodzenia!.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...