Skocz do zawartości
Forum

Ciąża z autobusu?


Gość orleańska

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dla mnie bomba

Ten temat idealnie wpisuje się w poziom wielu innych tutejszych bzdur z serii "facet dotknął mnie prezerwatywą - czy urodzę chłopca, czy dziewczynkę? - pomóżcie!". Jesli ten miałby być usunięty, to powinno się usunąć jakieś 80% innych głupich topików. Ktoś naprawdę miał celne poczucie humoru.

Odnośnik do komentarza
Gość Laleczka Barbi

To mi przypomina niedawny temat w którym lasia pyta, czy jak dotknie pochwą papieru toaletowego, który dotknął jej kolega ze stancji po ew. masturbacji, to zajdzie w ciążę. https://forum.abczdrowie.pl/forum-seks/1452345,ciaza-bez-stosunku
Śmieszne to jest i straszne jednocześnie. Tyle, że tutaj to raczej dla śmiechu, a tam całkiem poważnie.

Odnośnik do komentarza

Mniejsza o to czy dla śmichu to robią czy czegoś innego...Chodzi przede wszystkim o to że to przysłania prawdziwe wątki z prawdziwym problemem na ktore powinniśmy tracić czas.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość już nic nie rozumiem

laurette
Mniejsza o to czy dla śmichu to robią czy czegoś innego...Chodzi przede wszystkim o to że to przysłania prawdziwe wątki z prawdziwym problemem na ktore powinniśmy tracić czas.

A jakie w takim razie są te "prawdziwe wątki"?
Osobiście wole juz takie jawne prowokacje, niż pytanie o magicznie zapładniający papier toaletowy dotykany przez współlokatora.

Odnośnik do komentarza

~już nic nie rozumiem

A jakie w takim razie są te "prawdziwe wątki"?
Osobiście wole juz takie jawne prowokacje, niż pytanie o magicznie zapładniający papier toaletowy dotykany przez współlokatora.

Prowokacja to prowokacja nie ważne jaka.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość wróżka Pipa Morales

~niepokalanepoczęcie
Może nowy mesjasz nam się szykuje.

Moje karty tarota nic takiego nie mówią, mówią natomiast, ze orleańska na patrzeniu w oczka nie poprzestała.

Odnośnik do komentarza
Gość nieorleańska

laurette
~już nic nie rozumiem

A jakie w takim razie są te "prawdziwe wątki"?
Osobiście wole juz takie jawne prowokacje, niż pytanie o magicznie zapładniający papier toaletowy dotykany przez współlokatora.

Prowokacja to prowokacja nie ważne jaka.

Nieważne jaka jest ta prowokacja, ważne, że i TY na nią odpowiedziałaś, a więc jest to prowokacja skuteczna :D ;-)

Odnośnik do komentarza
Gość Joanna dArc

gandalf8
Też myślę, że to było prowokacyjne pytanie zwłaszcza, że napisane przez dziewicę orleańską. :D

A ja mam wrażenie, czytając tematy z tego forum, ze wcale to nie musiała być prowokacja. Tu jest pelno topików w stylu: koleś dotknął mnie mokrym penisem w pępek, czy powinnam już podac go do sądu o alimenty?

Sorry, ale w XXI wieku nie wypada już być nieuświadomioną, a jednak takich tematów znalazłam tu sporo.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...