Skocz do zawartości
Forum

Problem ze znalezieniem odpowiedniej prezerwatywy


Gość Pan24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Na początku dodam, że nigdy nie używałem prezerwatyw, ostatnia partnerka ufała tyko tabletkom. Teraz jest inna kobieta i chcemy w gumkach ale jest problem ze znalezieniem odpowiedniej prezerwatywy.
Wg wielu instrukcji w internecie zmierzyłem obwód penisa we wzwodzie i ma 14 cm z tendencją do 15 cm (takie 14.5). Wg tego powinienem kupić prezerwatywy o rozmiarze 69mm. Tu stwarza się problem, nigdzie nie moge takich znaleść. Ani durex ani unimil nie mają takich dużych w swojej ofercie, Przeważnie jest to rozmiar 56, 57. Nie to, ze mam wielkiego czy coś. Jest gruby podobno ale nie jest długi, ma z 16 cm. Gdzieś wyczytałem, że jak prezerwatywa na 15 cm obdowu to długa na 20 cm. Sam nie wiem jak teraz działać? Jakieś porady?

Odnośnik do komentarza
Gość katoliczka

~Karampuk
Najlepiej będzie jak Twoja Pani zrobi Ci prezerwatywę na wymiar szydełkiem albo na drutach :)

Oj, tam - zgodnie z art. 33 Konstytucji mamy równość płci, zatem on sam też może ją sobie wydziergać :D

Skoro nie ma takich prezerwatyw, to może po prostu to Bóg tak chce i zostaje tradycyjny seks "na żywca" bez tych udziwnień? ;-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...