Skocz do zawartości
Forum

Odlew penisa


Gość Odlew penisa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Odlew penisa

Pytanie do kobiet, czy chciałybyście dostać od swojego kolegi/byłego odlew jego penisa ?
Ostatnio miałem warsztaty (kółko modelarskie) i wpadłem na pomysł by zrobić kopię swojego penisa. Kupiłem odpowiednie materiały i wykonałem go w stanie wzwodu. Oczywiście nie z gipsu tylko żywicy - materiał nietoksyczny i jest w dotyku jak guma techniczna. Pomyślałem że ciekawym pomysłem byłoby obdarować swoje byłe lub koleżanki tylko nie wiem czy nie potraktują mnie jak świra :) W sumie wiele kobiet ma wibratory a to coś prawdziwego do tego można powiedzieć fetysz. Może też schować go do szafki a mąż / chłopak wcale nie będzie wiedzieć że to realny penis jej kolegi/byłego chłopaka.

Proszę o Wasze opinie na ten temat :)
W razie co służę zdjęciem !!!

Odnośnik do komentarza

Prochu nie wymyśliłeś.
Zestawy do odlewania penisa są od dawna dostępne w dobrze zaopatrzonych seks shopach. Wiem że są w Szczecinie.
Tam jest rynek na takie gadżety. Stosują ten patent pary w rozłące. Przeważnie marynarskie. Pozwala to podczas kontaktów tele, czy cyberseksu, na podtrzymanie więzi, używając do zaspokajania sztucznej imitacji, wiernie odtworzonego penisa partnera. Podobne można zrobić ze sromem partnerki, w połączeniu ze sztuczną pochwą.
Takie rzeczy w cywilizowanych krajach wchodzą do produkcji wcześniej, zanim u nas komukolwiek się przyśni.
Wybierz się kiedyś na targi erotyki zagranice a zobaczysz produkty, których nawet nie umiesz wyszukać w Google. Jest wszystko o czym tylko pomyślisz. :-)

Pomysł obdarowywania byłych jest kiepski. Wygląda na to, jakby rzuciły Ciebie z poważnych powodów. Jeśli Ty to zrobiłeś, to tym gorzej, bo wygląda jakbyś chciał się pastwić nad nimi. Jedno odstępstwo to wybitna zołza, dobra tylko w łóżku. Takiej bym nie żałował.

Gdybym ja był partnerem Twojej byłej a musiałaby być to bystra kobieta, to gdybym odkrył taki podarunek, chałupniczo zrobiony, to nabrałbym podejrzeń. Marny Twój los, gdybym odkrył kim jesteś. Urwałbym ci jaja i wsadził w gardło. Zamierzasz tak ryzykować?

Natomiast pośród koleżanek możesz szpanować, o ile masz czym i nie jest to Twoja jedyna zaleta.

Takie coś można rozpowszechniać jawnie, pośród paczki dobrze znanych, otwartych seksualnie kumpli i kumpelek. Trzeba mieć wyczucie gdzie i co można. Na pałę lepiej nic nie kombinuj. :-D

Odnośnik do komentarza
Gość Teksańska

Czym innym jest wibrator, a czym innym odlew wykonany na kółku modelarskim. I nie mam tu na myśli tylko jakości i sposobu przeznaczenia.
W ogóle to zalatuje mi od ciebie ekshibicjonistą, zwłaszcza ten pomysł obdarowywania wizerunkiem swojego fallusa. Na kółku takich rzeczy nie powinno się robić. Wyjdziesz na zboka, a nie na świra. Gdybym dostała taki odlew, rozesmiałabym się, ale zaraz potem pomyslała, ze gość ma mnie za jakąś szmatę/zdzirę i chwali się fiutem w wiadomym, seksualnym celu. To jest mocno niesmaczne i po prostu chamskie wobec zwykłych koleżanek.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...