Skocz do zawartości
Forum

Lubrykanty


Gość marcesia

Rekomendowane odpowiedzi

~marcesia
hmmm... ale psychicznie to ja jestem gotowa przed stosunkiem - chodzi mi o to, że nawet porządna gra wstępna nie powoduje, że penis wchodzi jak trzeba i jak powinien. Cały czas czuję ból ;/

W którym miejscu ból?
W przedsionku pochwy?
Jak rodzaj bólu? Ból poprzez tarcie, czy rozpierający, piekący?
Nie może tak być - raczej wizyta u gina musowa.

Odnośnik do komentarza

Żel może pomóc, ale jest to półśrodek.
Jeżeli ból wynikałby z wstępnego niedopasowania, to problem może leżeć w Twoim niedostatecznym podnieceniu.
Im większe podniecenie, tym pochwa zrobi się bardziej elastyczna i dopasuje do penisa.

Bardziej szczegółowo, to mięśnie warg sromowych większych tutaj decydują. Okalają wargi mniejsze i cały przedsionek pochwy. Zbudowane są z bardzo rozciągliwej tkanki, ale ta ich właściwość osiągana jest nie od razu.
Prawdopodobnie potrzebujesz dłuższego podniecenia, czyli więcej pieszczot, zanim przystąpicie do penetracji seksu frykcyjnego.

Jeśli mimo wysokiego podniecenia nawilżenie naturalne jest u Was obojga niedostateczne a Szczególnie u Ciebie, to za braki w lubrykacji, najczęściej odpowiada, zbyt niski poziom najważniejszego hormonu żeńskiego estrogenu.

Musisz teraz przemyśleć co zmienić, lub jak zaradzić by ból zniknął całkowicie... Musi, bo nie osiągniesz rozkoszy z seksu, no i orgazmu.

Odnośnik do komentarza

Wiesz, kiedyś też miałam taki problem i wiesz lubię seks i zawsze byłam cholernie mokra, ale wejście mnie bolało po 10sek ból mijał. Jednak po dłuższych obserwacjach zauważyłam że dłuższa gra wstępna a przede wszystkim palcówka ułatwiła mi zadanie i teraz wszystko jest perfekt :) Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...