Skocz do zawartości
Forum

Masturbacja Analna Męska


Rekomendowane odpowiedzi

~alanM
Zaznaczam że jestem hetero. To czy dojdziesz w ten sposób zależy od ciebie, najważniejsze to przygotowanie. Ja wiele razy dochodziłem w ten sposób tylko nie uważałem i nabawiłem się hemoroidów.

Z czym nie uważałeś?
Wkładałeś sobie zimne dildo?

Hemoroidy nie powstają za przyczyną masturbacji, czy seksu analnego.
Za ich powstawanie odpowiada zupełnie co innego. To tylko zbieg okoliczności, że skojarzyłeś je z analną masturbacją.
Mnóstwo ludzi je ma, choć nigdy nie miało żadnej aktywności analnej.
Dlatego jak już coś piszesz, to nie zostawiaj niedomówień, bo ludzie błędnie pomyślą, że anal sprzyja tej przypadłości a jest zupełnie odwrotnie.

Odnośnik do komentarza

Nie prościej zamiast wsadzać sobie tam nie wiadomo co poprosić zaufanego kumpla, żeby cię posuwał? To znacznie przyjemniejsze, a poza tym żywy elastyczny penis to nie twardy i sztywny przedmiot i szansa na uszkodzenie czegoś w odbycie jest o wiele mniejsza.

Odnośnik do komentarza

~menover30
Nie prościej zamiast wsadzać sobie tam nie wiadomo co poprosić zaufanego kumpla, żeby cię posuwał? To znacznie przyjemniejsze, a poza tym żywy elastyczny penis to nie twardy i sztywny przedmiot i szansa na uszkodzenie czegoś w odbycie jest o wiele mniejsza.

Racja nic ,nie dorówna prawdziwemu penisowi. Mam w pracy kolegę geja i co jakiś czas się spotykamy na takie seanse. Super sprawa a ja wcale nie jestem homo , traktuje to jako dobrą zabawę.

Odnośnik do komentarza
Gość Olisadebe

chłopie, musisz se kupić dildo murzyskie, czyli 30cm, posmarować olejem jadalnym i szukać a dupie główką dilda prostaty,. Jak ją poczujesz, to musisz delikatnie ją pocierać, przez ściankę odbytnicy, i rownocześnie walić konia. wytysk będzia na 2m a orgazm nieziemski, sto razy lepszy niź w pi*dzie.

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.03.2016 o 13:29, Gość Olisadebe napisał:

chłopie, musisz se kupić dildo murzyskie, czyli 30cm, posmarować olejem jadalnym i szukać a dupie główką dilda prostaty,. Jak ją poczujesz, to musisz delikatnie ją pocierać, przez ściankę odbytnicy, i rownocześnie walić konia. wytysk będzia na 2m a orgazm nieziemski, sto razy lepszy niź w pi*dzie.

Gdybyś powiedział do mnie "daj polizać pizdę" to dostałbyś za to słowo w ryj. Trochę kultury w stosunku do kobiet i kobiecego ciała pętaku.

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.03.2016 o 13:29, Gość Olisadebe napisał:

chłopie, musisz se kupić dildo murzyskie, czyli 30cm, posmarować olejem jadalnym i szukać a dupie główką dilda prostaty,. Jak ją poczujesz, to musisz delikatnie ją pocierać, przez ściankę odbytnicy, i rownocześnie walić konia. wytysk będzia na 2m a orgazm nieziemski, sto razy lepszy niź w pi*dzie.

Gdybyś powiedział do mnie "daj polizać pizdę" to dostałbyś za to słowo w ryj. Trochę kultury w stosunku do kobiet i kobiecego ciała pętaku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...