Skocz do zawartości
Forum

wstydliwy problem


Gość GinoXXX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Kiedyś już pisałem tu na forum i uzyskałem pomoc teraz zwracam się również z prośbą o radę. Ok. to opiszę co i jak, w Piątek spotkałem się z moją dziewczyną i przeszliśmy na kolejny etap związku. Ja pierw popracowałem językiem i palcami było to dla niej przyjemne a później ona przejęła inicjatywę, i tu zdarzyła się przykra żenująca sprawa dla mnie, w trakcie robienia loda mój penis nie stanął !! pod względem wielkości/objętości było ok. ale można powiedzieć że był w 40% w stanie gotowości, pracowała kilka minut i nic. Jestem napalony na moją dziewczynę w 100% i nie wiem dlaczego to się stało. Wcześniej wieczorem kiedy się bawiliśmy wszystko było ok. ona siedziała na mnie, całowaliśmy się i wykonywała ruchy jak podczas sexu to mój mało ze spodni nie wyszedł był w 100% gotowy, taka zabawa trwała 1 godzinę może nawet 1,5.

A moje główne pytanie jest co mogło być przyczyną tego że nie podołałem, czy nasza zabawa w ubraniach przez taki czas mogła małego po prostu zmęczyć ? czy może być inna przyczyna ? dodam że często się masturbuje i już minęło trochę czasu od sexu lub zabaw ustami. Jak coś mogę jeszcze napisać jak będą pytania, bardzo dziękuje za odpowiedzi jeżeli ktoś zainteresuje się tematem

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...